Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Foodhallen Den Haag

Voor wereldse smaken van de Foodhallen kun je nu ook in Den Haag terecht! Dat wordt smullen!

De Haagsche Bluf is helemaal vernieuwd! Je vindt er nu de Foodhallen Den Haag. Na Amsterdam en Rotterdam mocht Den Haag natuurlijk niet achterblijven!

Bij de Foodhallen worden alle smaken gevierd. Smaken uit alle windstreken voor jong en oud! Ze hebben verschillende stands met eten van Japanse, Italiaanse, Spaanse gerechten tot de Haagse Croquetterij! Voor iedereen zit er wel wat lekkers tussen.

En natuurlijk is er een dessertbar van The Sweet Spot, met huisgemaakte koekjes en taart maar ook verse croissants en andere lekkernijen.

Kom dus snel langs en ontdek de smaken van de wereld!

Voor meer info klik je op de roze button.

Tip: Den Haag barst van de leuke uitjes om te combineren met een lekker hapje! Bekijk eens onze verzameling kindvriendelijke musea, theaters, (indoor)speelplaatsen en activiteiten voor gezellige familieuitjes.

Foodhallen Den Haag

Haagsche Bluf 40

2511 CN Den Haag

Openingstijden Zondag - donderdag
12:00 - 23:30 (eten tot 22:00) uur
Vrijdag - zaterdag
12:00 - 01:00 (eten tot 22:30)uur
Toon op kaart

Uitgelicht

3 gezinsvriendelijke hotels voor de voorjaarsvakantie bij Bilderberg

Deze Bumba show wil je niet missen met jouw kleintje!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Zingen bij de Academy of Vocal Arts is súperleuk!

Dat zingen bij de Academy of Vocal Arts een gewéldige ervaring is voor je kind, lees je in dit toffe blog van de trotse moeder van Sam.

Naar Kooman’s Poppentheater in Den Haag!

Verscholen in Den Haag vind je het oudste poppentheater van Nederland: Kooman's Poppentheater. Blogmama Zi bezocht het samen met haar dochtertje. Lees hier hun ervaring!

3 gezinsvriendelijke hotels voor de voorjaarsvakantie bij Bilderberg

De voorjaarsvakantie is hét moment om samen met het gezin eropuit te trekken en quality time te beleven. Of je nu wilt genieten van de rust in de natuur of juist lekker op pad wilt, bij de familievriendelijke hotels van Bilderberg vind je het.

Theaterschool Rabarber: spelen, maken, beleven!

In het hart van Den Haag is Theaterschool Rabarber dé plek waar kinderen en jongeren van 4 tot 21 jaar niet alleen de kunst van het theater leren, maar ook zichzelf ontdekken en ontwikkelen. Meld je kind NU aan en schitter op het podium.