Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Foodhallen Den Haag

Voor wereldse smaken van de Foodhallen kun je nu ook in Den Haag terecht! Dat wordt smullen!

De Haagsche Bluf is helemaal vernieuwd! Je vindt er nu de Foodhallen Den Haag. Na Amsterdam en Rotterdam mocht Den Haag natuurlijk niet achterblijven!

Bij de Foodhallen worden alle smaken gevierd. Smaken uit alle windstreken voor jong en oud! Ze hebben verschillende stands met eten van Japanse, Italiaanse, Spaanse gerechten tot de Haagse Croquetterij! Voor iedereen zit er wel wat lekkers tussen.

En natuurlijk is er een dessertbar van The Sweet Spot, met huisgemaakte koekjes en taart maar ook verse croissants en andere lekkernijen.

Kom dus snel langs en ontdek de smaken van de wereld!

Voor meer info klik je op de roze button.

Tip: Den Haag barst van de leuke uitjes om te combineren met een lekker hapje! Bekijk eens onze verzameling kindvriendelijke musea, theaters, (indoor)speelplaatsen en activiteiten voor gezellige familieuitjes.

Foodhallen Den Haag

Haagsche Bluf 40

2511 CN Den Haag

Openingstijden Zondag - donderdag
12:00 - 23:30 (eten tot 22:00) uur
Vrijdag - zaterdag
12:00 - 01:00 (eten tot 22:30)uur
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

10 & 11 mei 2025: Nationale Molendag!

Kinderherdenking 4 mei in Madurodam

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Leuke vakantiekampen in de regio Leiden en Den Haag

Er zijn zóveel leuke vakantiekampen voor kinderen. Hier delen we 14 toppers in de mei- en zomervakantie 2025 in de regio Den Haag en Leiden. Dansen, surfen, naaien, ontdekken, ponyrijden... Eén of meerdere dagen... Gun je kind(eren) een geweldig avontuur met veel nieuwe vrienden!

Naar Kooman’s Poppentheater in Den Haag!

Verscholen in Den Haag vind je het oudste poppentheater van Nederland: Kooman's Poppentheater. Blogmama Zi bezocht het samen met haar dochtertje. Lees hier hun ervaring!

Dagje Scheveningen met kinderen!

Scheveningen, de bekendste badplaats van Nederland, bruist van activiteiten voor gezinnen: van spelen in de golven en genieten van het strand tot het ontdekken van de leukste attracties, spannende activiteiten en gezellige horecaspots – dé hotspots voor een onvergetelijk dagje weg delen we hier!

Kinderherdenking 4 mei in Madurodam

Op 4 mei is het ook in Madurodam twee minuten stil tijdens de Nationale Kinderherdenking. Een herdenking voor, door en met kinderen van 8 tot 14 jaar. Want ook nu zien we dat vrijheid niet vanzelfsprekend is. We moeten de verhalen blijven vertellen en onze kinderen daarbij betrekken. Dat kan tijdens de Nationale Kinderherdenking, maar je kan ook NU al met je kinderen aan de slag met herdenken en vrijheid. Lees er alles over in dit blog.

WIN: een gezinsticket voor de nieuwe Fien en Teun film! Meld je aan voor onze nieuwsbrief en maak kans op 1 van de 5 gezinstickets 🤩🎟️

Aanmelden nieuwsbrief