Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Frites Atelier

Ontstaan in Amsterdam, maar te vinden in Den Haag. Frites naar recept van topkok Sergio Herman.

Het idee voor de Frites Ateliers is ontstaan in Amsterdam. Maar je hoeft er niet voor naar de hoofdstad hoor. In Den Haag kun je deze heerlijke frieten eten aan de Venestraat.

Topkok Sergio Herman heeft ruim anderhalf jaar geëxperimenteerd met het recept voor de frites, de groentebereiding en de verse sauzen. Hier geen kloddertje gewone mayonaise op je patatje, maar je kunt kiezen uit béarnaise, classic, basilicum, truffel en peper. Ook de pindasaus ontbreekt niet.

Zin in iets extra’s? Je kunt je frites pimpen met een extra topping. Wat dacht je van een Vlaamse stoverij of de New York Style Pastrami? Eet smakelijk!

Wanneer je klikt op de roze button vind je nog veel meer informatie over het Frites Atelier.

Tip: wil je op de hoogte blijven van fijne adresjes bij jou in de buurt? Schrijf je dan nu in voor onze gratis Nieuwsbrief.

Frites Atelier

Venestraat 7

2511 AR Den Haag

Openingstijden Dagelijks van 11.00 tot 20.00 uur. Op donderdag van 11.00 tot 22.00 uur.
Mail direct

Mail direct naar Frites Atelier

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

10 & 11 mei 2025: Nationale Molendag!

Kinderherdenking 4 mei in Madurodam

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Kinderherdenking 4 mei in Madurodam

Op 4 mei is het ook in Madurodam twee minuten stil tijdens de Nationale Kinderherdenking. Een herdenking voor, door en met kinderen van 8 tot 14 jaar. Want ook nu zien we dat vrijheid niet vanzelfsprekend is. We moeten de verhalen blijven vertellen en onze kinderen daarbij betrekken. Dat kan tijdens de Nationale Kinderherdenking, maar je kan ook NU al met je kinderen aan de slag met herdenken en vrijheid. Lees er alles over in dit blog.

Dagje Scheveningen met kinderen!

Scheveningen, de bekendste badplaats van Nederland, bruist van activiteiten voor gezinnen: van spelen in de golven en genieten van het strand tot het ontdekken van de leukste attracties, spannende activiteiten en gezellige horecaspots – dé hotspots voor een onvergetelijk dagje weg delen we hier!

Naar Kooman’s Poppentheater in Den Haag!

Verscholen in Den Haag vind je het oudste poppentheater van Nederland: Kooman's Poppentheater. Blogmama Zi bezocht het samen met haar dochtertje. Lees hier hun ervaring!

Leuke vakantiekampen in de regio Leiden en Den Haag

Er zijn zóveel leuke vakantiekampen voor kinderen. Hier delen we 14 toppers in de mei- en zomervakantie 2025 in de regio Den Haag en Leiden. Dansen, surfen, naaien, ontdekken, ponyrijden... Eén of meerdere dagen... Gun je kind(eren) een geweldig avontuur met veel nieuwe vrienden!

WIN: een gezinsticket voor de nieuwe Fien en Teun film! Meld je aan voor onze nieuwsbrief en maak kans op 1 van de 5 gezinstickets 🤩🎟️

Aanmelden nieuwsbrief