Frites Atelier
Ontstaan in Amsterdam, maar te vinden in Den Haag. Frites naar recept van topkok Sergio Herman.
Het idee voor de Frites Ateliers is ontstaan in Amsterdam. Maar je hoeft er niet voor naar de hoofdstad hoor. In Den Haag kun je deze heerlijke frieten eten aan de Venestraat.
Topkok Sergio Herman heeft ruim anderhalf jaar geëxperimenteerd met het recept voor de frites, de groentebereiding en de verse sauzen. Hier geen kloddertje gewone mayonaise op je patatje, maar je kunt kiezen uit béarnaise, classic, basilicum, truffel en peper. Ook de pindasaus ontbreekt niet.
Zin in iets extra’s? Je kunt je frites pimpen met een extra topping. Wat dacht je van een Vlaamse stoverij of de New York Style Pastrami? Eet smakelijk!
Wanneer je klikt op de roze button vind je nog veel meer informatie over het Frites Atelier.
Tip: wil je op de hoogte blijven van fijne adresjes bij jou in de buurt? Schrijf je dan nu in voor onze gratis Nieuwsbrief.
Frites Atelier
Venestraat 7
2511 AR Den Haag
Openingstijden
Dagelijks van 11.00 tot 20.00 uur. Op donderdag van 11.00 tot 22.00 uur.Toon op kaart
Meer inspiratie
Hart Beach Surfrestaurant
Voel je thuis in de surfers huiskamer van Scheveningen met super veel lekkers, het hele jaar door!
Eetcafé Zout
Geweldig eetcafé met kinderen aan de kust, met animatie, (water-) speeltuin en heerlijk eten!
BijEssie kidscafé Delft
BijEssie speel- & ontdek café in Delft, wat een fijne plek!Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
21x superleuke museum-uitjes door heel Nederland
Van chocola en stippenkunst tot monsters, ruimteproefjes en coole goocheltrucs: hier wil je heen! Ken jij alle 21 tips al?
Naar de Betovering deze herfstvakantie, wat is leuk?
De herfstvakantie 2026 staat voor de deur en dat betekent maar één ding: het is tijd voor Festival De Betovering! Maar met zoveel keuze; wat is nu leuk? Lees snel verder!
Oktober 2026 – feestmaand voor kids in de bieb!
Zingen, dansen, toneelspelen, luisteren naar verhalen, knutselen en natuurlijk lekker lezen. In oktober staat er bij Bibliotheek Den Haag extra veel voor kinderen op het programma. Alles is gratis! Hier lees je er alles over.