Zandspeeltuin Scheveningen
Zandspeeltuin Scheveningse bosjes. Misschien wel de leukste speeltuin van Den Haag. Picknickmand mee!
Ideaal voor kleintjes én hun ouders; de zandspeeltuin in de Scheveningse Bosjes. Kom zelf heerlijk tot rust aan een picknicktafel terwijl je kinderen zich uitleven in de zandspeeltuin. Je vindt op de grote zandvlakte veel verschillende speeltoestellen, klimbomen, schommels, zandgravers en een houten kasteel.
Ook zijn er speeltoestellen met water: altijd goed! Er zit ook een klein skateboardpark aan vast. En er staat bij mooi weer meestal wel een ijswagen:-).
Hoe kom je er?
Neem tram 1 vanuit de stad richting Scheveningen halte Adriaan Goedkooplaan. Je kan er ook parkeren.
Omgeving
In de Scheveningse bosjes vind je veel momumenten, bos en ten noorden Madurodam.
Tip: nog meer leuke speeltuinen vind je op Kidsproof.nl!
Tip: check de uitagenda van Kidsproof Den Haag voor nog veel meer leuke uitjes!
Lijstjes voor Den Haag
Meer inspiratie
Grand Prix Trofeeën bij Royal Delft
Een leuk uitje voor jonge racefans én creatieve kids bij Royal Delft in de herfstvakantie.
Beleef het Binnenhof als nooit tevoren
Ontdek de geheimen van het Binnenhof! Zet een VR-bril op, graaf virtueel naar schatten of speel een game.
Herfstspeurtocht met kinderen
Ga op avontuur in het prachtige Meijendel tijdens de herfstvakantie met deze speurtocht van Dunea!Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Zingen bij de Academy of Vocal Arts is súperleuk!
Dat zingen bij de Academy of Vocal Arts een gewéldige ervaring is voor je kind, lees je in dit toffe blog van de trotse moeder van Sam.
Sinterklaasfeest bij Pathé
De bioscoop is een Sinterklaasparadijs voor de kleintjes. Mét kans op een toffe prijs! Lees wat er van 1 oktober t/m 5 december te doen is in de bioscoop!
Met je kinderen naar het Residentie Orkest 2026/2027
Klassieke muziek met je kinderen? Dat kan perfect bij de familieconcerten van het Residentie Orkest. Na de voorstellingen kunnen kinderen ook zélf aan de slag in de instrumententuin. Een bijzondere ervaring!