
Grafiekwerkplaats BLAUW
Vier je verjaardag als drukker in BLAUW! Het wordt een te gek creatief partijtje!
In BLAUW kun je terecht voor een creatief drukkerijfeestje. Er is plek voor 10 kinderen. Tijdens deze 2 tot 2,5 uur durende workshop ontwerp en druk je je eigen beeld in kleine oplage of maak je een drukwerk op je eigen T-shirt of tas.
Het feestje duurt 2 uur (tijdstip en dag in overleg) en is geschikt voor kinderen vanaf 7 jaar.
Voor meer informatie en de actuele prijzen kijk je even op de website via de roze button.
Tip: zoek je leuke tips voor kinderactiviteiten in Den Haag en omgeving? Bekijk dan ook onze Eropuit-tips!
grafiekwerkplaats BLAUW
Houtzagerssingel 141
2512 XJ Den Haag
Openingstijden
Tijdstip en dag in overleg.Prijs
Voor de actuele prijzen zie website via de roze button
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Meer inspiratie


JUMP Freerun kinderfeestje
Leer wat freerunnen echt is met een feestje bij JUMP freerun Den Haag. Met spectaculaire freerun trucs!
Hart Beach kinderfeestjes
Beach Games, surfen, longboarden of Schatzoeken? Het kan bij Hart Beach, dé surfschool van Scheveningen!
Monkey Town Den Haag – De Uithof
Nieuwe Monkey Town locatie met grote klim- en speelstructuur, glijbanen, trampolines en ballenbak!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Kinderherdenking 4 mei in Madurodam
Op 4 mei is het ook in Madurodam twee minuten stil tijdens de Nationale Kinderherdenking. Een herdenking voor, door en met kinderen van 8 tot 14 jaar. Want ook nu zien we dat vrijheid niet vanzelfsprekend is. We moeten de verhalen blijven vertellen en onze kinderen daarbij betrekken. Dat kan tijdens de Nationale Kinderherdenking, maar je kan ook NU al met je kinderen aan de slag met herdenken en vrijheid. Lees er alles over in dit blog.
Leuke vakantiekampen in de regio Leiden en Den Haag
Er zijn zóveel leuke vakantiekampen voor kinderen. Hier delen we 14 toppers in de mei- en zomervakantie 2025 in de regio Den Haag en Leiden. Dansen, surfen, naaien, ontdekken, ponyrijden... Eén of meerdere dagen... Gun je kind(eren) een geweldig avontuur met veel nieuwe vrienden!
Naar Kooman’s Poppentheater in Den Haag!
Verscholen in Den Haag vind je het oudste poppentheater van Nederland: Kooman's Poppentheater. Blogmama Zi bezocht het samen met haar dochtertje. Lees hier hun ervaring!