
Gymmen en turnen bij Donar
Peuters en kleuters kunnen lekker gymmen bij Donar. Voor de oudere kids is er recreatief gymmen & turnen.
Hollen, klimmen, klauteren, balanceren, zwaaien, springen, rollen, gooien en vangen; dit en nog veel meer wordt tijdens de lessen peuter- en kleutergym gedaan in de vorm van spelletjes en oefeningen. Vanaf 2,5 jarige leeftijd kunnen kinderen bij Donar deelnemen aan deze lessen.
Check de website via de roze button waar je terecht kunt voor de gym en turnlessen! In heel veel zalen in en om Den Haag.
Tip: in onze categorie Clubjes vind je nog veel meer leuke sportclubs bij jou in de buurt!
Gymnastiekvereniging Donar Den Haag
Renswoudelaan 47
2546 XE Den Haag
Openingstijden
De lessen worden in verschillende wijken, op verschillende dagen gegeven. Zie website voor het lesrooster.Prijs
Zie website voor de tarieven
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Meer inspiratie


Hart Beach surf- en skatelessen
Leer surfen of skaten als een pro en beleef het chille strandleven bij Hart Beach Scheveningen!
Zomerschool Hoftheater
Leer spelen, zingen en dansen of ontwikkel je verder tijdens deze lessenreeks van het Haagse hoftheater!
Academy of Vocal Arts
De Academy of Vocal Arts in Den Haag is dé zangschool voor kinderen van 3,5 tot 16 jaar in Nederland.Blogs & inspiratie
Alle blogs
Kinderherdenking 4 mei in Madurodam
Op 4 mei is het ook in Madurodam twee minuten stil tijdens de Nationale Kinderherdenking. Een herdenking voor, door en met kinderen van 8 tot 14 jaar. Want ook nu zien we dat vrijheid niet vanzelfsprekend is. We moeten de verhalen blijven vertellen en onze kinderen daarbij betrekken. Dat kan tijdens de Nationale Kinderherdenking, maar je kan ook NU al met je kinderen aan de slag met herdenken en vrijheid. Lees er alles over in dit blog.
Dagje Scheveningen met kinderen!
Scheveningen, de bekendste badplaats van Nederland, bruist van activiteiten voor gezinnen: van spelen in de golven en genieten van het strand tot het ontdekken van de leukste attracties, spannende activiteiten en gezellige horecaspots – dé hotspots voor een onvergetelijk dagje weg delen we hier!
Naar Kooman’s Poppentheater in Den Haag!
Verscholen in Den Haag vind je het oudste poppentheater van Nederland: Kooman's Poppentheater. Blogmama Zi bezocht het samen met haar dochtertje. Lees hier hun ervaring!