Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Borstvoedingcafé

Iedere vrijdag van 10-12 gezellig met andere ouders over je ervaringen bij het geven van borstvoeding.

Iedere vrijdag van 10-12 gezellig met andere ouders praten over wat je tegen komt tijdens het geven van borstvoeding. Dat kan bij het Haags Borstvoedingscentrum – Mama’s Winkel aan de Prins Hendrikstraat.

De lactatiekundige is aanwezig dus je kun je vragen ook aan haar stellen. Kom je ook? de koffie en/of thee staat klaar.

Over mama’s winkel. Alles onder een dak:
Lactatiekundigepraktijk
Winkel voor oa. borstvoedingskleding, BH’s, kolven koop/huur
Borstvoedingscafé
Cursuscentrum
Draag-O-Theek

Klik door via de roze webbutton voor meer informatie.

Tip: voor meer info met je baby in Den Haag kun je vinden op Kidsproof Den Haag

Data:

Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.

Haags Borstvoedingscentrum Vita Nova

Prins Hendrikstraat 145

2518 HN Den Haag

Openingstijden Iedere vrijdag van 10-12
Prijs gratis
Mail direct

Mail direct naar Haags Borstvoedingscentrum Vita Nova

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Openingsfestival Music in Museon-Omniversum

Gratis familiefestival vol muziek, artiesten, workshops, films ter en de nieuwe tentoonstelling Music!

SUMMERVIBES bij FIER

Zomerse vrijdag vol muziek, lekker eten, festival vibes én kinderactiviteiten bij FIER in Pijnacker!

Ontdek het vernieuwde SEA LIFE Scheveningen

Ga op avontuur bij SEA LIFE Scheveningen en duik in een vernieuwde onderwaterwereld vol bijzondere dieren

Gratis sporten in Den Haag

Doe mee met de Haagse Sportzomer Festivals in verschillende wijken

Uitgelicht

Zomers genieten bij Kasteel de Haar

Stap in de wereld van het Zuiderzeemuseum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Hart Beach: surf, eten en heel veel fun voor kinderen en ouders!

Run to the sun bij Kidsproof favoriet en alleskunner Hart Beach Scheveningen!

Gratis sporten tijdens de Haagse Sportzomer

Pak je agenda erbij want de Haagse sportzomer is van start! Van 21 juni tot en met 21 september 2026 staat Den Haag in het teken van sport. Tijdens de Haagse Sportzomer zijn er door de hele stad gratis sportfestivals, sportclinics en topsportevenementen voor kinderen en gezinnen. Van BMX’en en voetbal tot beachvolleybal en rugby op het strand. Er is deze zomer zóveel leuks te doen!

SEA LIFE Scheveningen: duik samen in een compleet nieuwe onderwaterwereld

Goed nieuws voor gezinnen! Vanaf dinsdag 14 juli opent het vernieuwde SEA LIFE Scheveningen opnieuw de deuren. En er is van alles te zien en te beleven. Van een spectaculaire onderwatertunnel tot interactieve ervaringen en nieuwe manieren om de oceaan te ontdekken.

De leukste uitjes met airco in en om Den Haag

Aaaah wat is het warm! Hittegolf! Wij zoeken graag fijne plekken op mét airco. Hieronder onze favorieten!