
Boomklimfeestje in het Haagse Klimbos
Klimavontuur in het Haagse Bos – Ain’t no party like a Boomtopper party!
Eén van onze absolute toppers voor stoere kids: een boomklimfeestje in het Haagse Bos! Geen touwenparcours, maar écht klimmen in bomen – gezekerd en wel. Heerlijk actief, longetjes vol frisse lucht én superhandig voor de ouders.
Kinderen vanaf 8 jaar (7 mag soms ook) gaan de bomen in en trotseren wel 6 klimroutes. Wie haalt samen met zijn vrienden de top op 25 meter? Tussendoor is er een korte pauze en daarna weer lekker verder klauteren. Ouders kunnen gratis mee klimmen óf lekker chillen bij de Robin Hood speeltuin of op het grasveld ernaast.
Waarom wil je een feestje hoog in de bomen?
✓ Avontuurlijk feestje midden in het Haagse Bos
✓ Geen parcours, maar écht boomklimmen
✓ Vanaf 8 jaar, onder begeleiding van ouders
✓ Picknicken en spelen kan er perfect naast
✓ Slecht weer? Kosteloos annuleren
Praktisch (The Basics)
✓ Geen hoogteparcours, maar écht boomklimmen
✓ Leeftijd: vanaf 8 jaar (een paar kids van 7 is ok); t/m 7 jaar zijn er nu geen geschikte klimbomen
✓ Duur: 2 uur inclusief pauze (circa 10–15 minuten – perfect voor taart & cadeaus)
✓ Routes & klimmen: standaard 2 klimroutes open; kinderen klimmen gemiddeld 6–8 keer
✓ Begeleiding/zekeren: minimaal 2 ouders/begeleiders (14+) nodig; systeem is heel eenvoudig
✓ Locatie: Haagse Bos, naast groot grasveld en Robin Hood speeltuin (fijn picknicken!)
✓ Eten & drinken: neem je zelf mee
✓ Ouders klimmen gratis mee
✓ Weer: bij te slecht weer annuleren in overleg en krijg je je geld terug
Klik op de roze websitebutton op deze pagina voor alle info en het boeken van jouw boomklimfeestje.
Tip: er zijn nog veel meer leuke kinderfeestjes in en om Den Haag!
Haagse Klimbos
Zuiderpad
2594 AW Den Haag
Openingstijden
Spreek in overleg met de Boomtoppers een geschikte datum en tijd afPrijs
Een klimfeestje van 2 uur kost €225. Vanaf 11 kids komt er €10 per kind bij.Meer inspiratie


Bounce Valley kinderfeestje
Superleuk kinderfeestje bij Bounce Valley in Zoetermeer: een fantastisch luchtkussenpark!
JUMP Freerun kinderfeestje
Leer wat freerunnen echt is met een feestje bij JUMP freerun Den Haag. Met spectaculaire freerun trucs!
FunZone Zoetermeer feestje
Vier je feestje bij FunZone Zoetermeer. Lekker springen, klimmen, klauteren met je vriendjes!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Theaterschool Rabarber: spelen, maken, beleven!
In het hart van Den Haag is Theaterschool Rabarber dé plek waar kinderen en jongeren van 4 tot 21 jaar niet alleen de kunst van het theater leren, maar ook zichzelf ontdekken en ontwikkelen. Meld je kind NU aan en schitter op het podium. De inschrijvingen voor seizoen 25/26 zijn gestart!
Leren over water & natuur met de klas in Meijendel
Voor basisschoolklassen zijn er leuke programma's en gastlessen in de duinen van Meijendel en gewoon in de klas. Bekijk hier het aanbod van Dunea en maak met de klas kennis met natuur, drinkwater en het duingebied Meijendel!
Zingen bij de Academy of Vocal Arts is súperleuk!
Dat zingen bij de Academy of Vocal Arts een gewéldige ervaring is voor je kind, lees je in dit toffe blog van de trotse moeder van Sam.