
Haagse Sportzomer
Een middag vol sport, spel en plezier voor kinderen in Moerwijk! Helemaal gratis!
9 juli 2025 | De STER, Moerwijk
Zin in een sportieve dag vol fun? Kom dan naar het Haagse Sportzomer Festival op woensdag 9 juli van 13:00-17:00 uur bij De STER in Moerwijk!
Kinderen van 4 tot 12 jaar kunnen hier gratis meedoen aan superleuke sportactiviteiten. Denk aan voetbal, klimmen, basketballen, bmx’en en nog veel meer. Alles onder begeleiding, veilig en vooral heel gezellig! Of je kind nu al sport of iets nieuws wilt proberen, iedereen is welkom. Gewoon lekker bewegen in je eigen wijk! Aanmelden is niet nodig en meedoen is helemaal gratis.
Wat is er nog meer te doen tijdens de Haagse Sportzomer?
Naast de Sportzomer Festivals voor kinderen op verschillende data en locaties is er nog veel meer te beleven. Op 20 en 21 september wordt de Sportzomer feestelijk afgesloten tijdens de Stadsspelen! Een gratis sport- en beweegfeest voor het hele gezin, met van alles om te proberen. Ook zijn er deze zomer op spectaculaire topsportevenementen in de stad.
Zien, meedoen en genieten – de Haagse Sportzomer zit vol actie!
Klik op de roze button voor alle data, locaties en informatie!
9 juli 2025 van 13:00-17:00 uur
Haagse Sportzomer
Brinckerinckstraat 71
2531 VE Den Haag
Openingstijden
13:00-17:00 uurPrijs
GratisToon op kaart
Meer inspiratie


Zomerconcert Summersounds
Bourgondisch genieten bij 'Bistro Acva': het Summersounds Zomerconcert van de Academy of Vocal Arts!
Nieuw: Rivierenland!
Kom uitrazen in Madurodam Rivierenland! Een te gekke spetter- en speelweide voor kleine avonturiers.
Cinemini: Miniscule
Maak kennis met de insectenfamilie in Filmhuis Den Haag tijdens dit filmuitje voor peuters en kleuters!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Dagje Scheveningen met kinderen!
Scheveningen, de bekendste badplaats van Nederland, bruist van activiteiten voor gezinnen: van spelen in de golven en genieten van het strand tot het ontdekken van de leukste attracties, spannende activiteiten en gezellige horecaspots – dé hotspots voor een onvergetelijk dagje weg delen we hier!
Naar Kooman’s Poppentheater in Den Haag!
Verscholen in Den Haag vind je het oudste poppentheater van Nederland: Kooman's Poppentheater. Blogmama Zi bezocht het samen met haar dochtertje. Lees hier hun ervaring!
Het Zeeheldenkwartier: dé plekken voor ouders en kids!
Het Zeeheldenkwartier in Den Haag is een wijk waar zowel jij als je kinderen volop kunnen genieten! Met zijn gezellige sfeer, unieke winkels en talloze kindvriendelijke activiteiten is een hotspot lijstje zo gemaakt!