
Vakantie voetbalkamp
Twee of drie dagen samen voetballen en plezier maken bij de Haagse Voetbal Academie!
Tijdens de mei-, zomer- en herfstvakantie kun je bij de Haagse Voetbal Academie terecht voor dagen vol voetbal, voetbal en nog eens voetbal. Deze kampen worden gegeven bij SV Die Haghe in Den Haag.
Bij de voetbalkampen draait het om plezier, maar natuurlijk zorgen de trainers er ook voor dat alle deelnemers weer iets nieuws leren. Alle jongens en meisjes (met en zonder voetbalervaring) van 5-14 jaar zijn welkom!
Alle deelnemers worden op de eerste dag naar leeftijd ingedeeld in groepjes en vriendjes/vriendinnetjes worden bij elkaar ingedeeld.
Elk groepje krijgt voor de rest van het kamp een eigen trainer toegewezen, waarna elk groepje 2 of 3 dagen lang een circuitvorm met tien onderdelen afwerkt. De keepers krijgen elke ochtend speciale keeperstraining en zullen in de middag aansluiten bij de andere teams.
Ook leuk: elke deelnemer ontvangt in ieder geval een medaille en certificaat (en in de zomermaanden het HVA T-shirt)! Daarnaast zijn er per groepje prijzen voor beste speler, beste keeper en de Fair Play-prijs te winnen!
De mei- en oktoberkampen duren 2 dagen en de zomerkampen duren 3 dagen. Elke dag begint om 10 uur en eindigt om 16 uur (deelnemers slapen dus thuis). Voor gezonde voeding en drinken wordt gezorgd, inclusief dieetwensen.
Data 2025:
– Meivakantiekamp: 22 + 23 april
– Zomerkamp 1: 22 + 23 + 24 juli
– Zomerkamp 2: 26 + 27 + 28 augustus
– Herfstkamp: 21 + 22 oktober
Let op: vorig jaar zaten de kampen helemaal vol, wees er dus snel bij! Klik voor meer informatie en aanmelden op de roze button!
Haagse Voetbal Academie
Wijndaelerweg 9
2554 BZ Den Haag
Openingstijden
Data 2025: – Meivakantiekamp: 22 + 23 april – Zomerkamp 1: 22 + 23 + 24 juli – Zomerkamp 2: 26 + 27 + 28 augustus – Herfstkamp: 21 + 22 oktoberPrijs
zie websiteToon op kaart
Meer inspiratie


Musical4daagse Den Haag
Gek op toneel en theater? Doe mee aan 4 dagen musicalkamp in de zomervakantie in Amare Den Haag!
Vlietland outdoorweek
Zeilen, klimmen, kanoën en nog veel meer outdoor plezier voor kids van 10 t/m 13 jaar!
Strandkamp The Sand Company
Kleinschalig strandkamp in Scheveningen & Vogelwijk met surfles, skaten, strandjutten en nog veel meer!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Dagje Scheveningen met kinderen!
Scheveningen, de bekendste badplaats van Nederland, bruist van activiteiten voor gezinnen: van spelen in de golven en genieten van het strand tot het ontdekken van de leukste attracties, spannende activiteiten en gezellige horecaspots – dé hotspots voor een onvergetelijk dagje weg delen we hier!
Zingen bij de Academy of Vocal Arts is súperleuk!
Dat zingen bij de Academy of Vocal Arts een gewéldige ervaring is voor je kind, lees je in dit toffe blog van de trotse moeder van Sam.
Naar Kooman’s Poppentheater in Den Haag!
Verscholen in Den Haag vind je het oudste poppentheater van Nederland: Kooman's Poppentheater. Blogmama Zi bezocht het samen met haar dochtertje. Lees hier hun ervaring!