Prinsessen en prinsenfeest
Prinses Anabelle komt bij je op bezoek en leert de kindjes een echte prins of prinses te zijn...
De kinderen worden omgetoverd tot echte prinsessen en prinsen. Prinses Anabelle komt op bezoek (soms in gezelschap van meerdere prinsessen) om over haar boeiende leven te vertellen. Zij laat de kinderen ervaren hoe het is om een echte prinses of prins te zijn.
Als kinderen diverse proefjes, spelletjes en het doen van een hoffelijke dans goed hebben doorstaan ontvangen zij de felbegeerde Prinsessen- of Prinsendiploma!
Een betoverend feestje waar je kleintje nog lang over na zal denken… “Waar is prinses Anabelle? Komt ze nog een keertje terug?”. Het feestje duurt ongeveer 1 tot 2 uur.
Tip: Je kunt dit feestje ook op locatie geven in Brasserie Park in Leiderdorp.
Tip: je kunt er ook voor kiezen om Elsa en Olaf uit te nodigen, check de mogelijkheden via de website van Het Idee!
Het Idee Events
Prijs
Op aanvraag. Gemiddeld tussen de €10,- en €20,- euro per kind.Meer inspiratie
Bounce Valley kinderfeestje
Superleuk kinderfeestje bij Bounce Valley in Zoetermeer: een fantastisch luchtkussenpark!
Kinderfeestje bij EPICX Den Haag
Ga samen met je vriendjes op avontuur bij EPICX Den Haag. Action + Fun = een onvergetelijk feestje!
Sir Winston Fun & Games feestje
Een uitdagend en cool kinderfeestje? Vier dan je feestje bij Sir Winston Fun & Games met 3 locaties!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Den Haag: de leukste stad voor kinderen
Waar ontdek je alles over Nederland? Vind je de auto van James Bond? Sta je zelf te shinen op een echt podium? En vind je magie in het theater? Waar kun je bouwen met miljoenen LEGO® stenen? Kun je nu al schaatsen? Of skiën? Spelen? Rennen? Ontdekken? Waar kun je alles beleven - en meer? En dan ‘s avonds pizza’s eten. In Den Haag. Want Den Haag is de leukste stad voor kinderen – en hun ouders.
Groot Kerstcircus Den Haag, reserveer met 25% korting!
Kom naar deze geweldige familieshow in de kerstvakantie. Reserveer nú met 25% Kidsproof-korting voor de beste plekken!
Met je kinderen naar het Residentie Orkest 2025/2026
Klassieke muziek met je kinderen? Dat kan perfect bij de familieconcerten van het Residentie Orkest. Van Sinterklaas tot Anne de Poes. Na de voorstellingen kunnen kinderen ook zélf aan de slag in de instrumententuin. Een bijzondere ervaring!