Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Het Prinsenbos Naaldwijk

Spelen en genieten aan het heerlijke strandje aan de recreatieplas en in het bos!

Het Prinsenbos is een recreatiegebied in Naaldwijk. Het bestaat voor het grootste gedeelte uit een plas met een dunne rand loofbos. In het recreatiegebied vind je natuur, sport en ontspanning. Het Prinsenbos heeft ook nog een fijne wandelroute.

Aan de recreatieplas van Het Prinsenbos kan er heerlijk gespeeld worden. Bij de plas staan speeltoestellen en in het bos kan je van alles leren over bloemen en planten. Er is namelijk een kruidentuin, een vogelscherm en een vlindertuin.

Neem je kleedje mee, ga lekker picknicken en zwem fijn in de plas! 
En heb je zin om je hond mee te nemen? Dat kan, er is een speciaal hondenstrandje. 

Tip: Meer ideeën opdoen voor leuke strandjes in jouw regio? We hebben ze voor je op een rijtje gezet!

Het Prinsenbos

Grote Achterweg 15a

2671 LR Naaldwijk

Openingstijden Gehele jaar geopend.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

CORPUS UNLOCKED

Deze zomer is jouw lichaam het spel bij CORPUS UNLOCKED! Merk jij wat er in je lichaam gebeurt?

Ontdek het vernieuwde SEA LIFE Scheveningen

Ga op avontuur bij SEA LIFE Scheveningen en duik in een vernieuwde onderwaterwereld vol bijzondere dieren

Zomer in Plaswijckpark

Buitenspeeltuin, binnenspeeltuin, park én dierentuin in één... Plaswijckpark heeft het allemaal!

EPICX Zomerfestival 0-12 jr

Heel veel waterpret en speelplezier bij EPICX Den Haag deze zomer!

Uitgelicht

Maritieme week in ’t Zuiderzeemuseum

Nieuwe onderwaterwereld bij SEA LIFE

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Nieuwe onderwaterwereld bij SEA LIFE

Goed nieuws voor gezinnen! Vanaf dinsdag 14 juli is het vernieuwde SEA LIFE Scheveningen weer geopend. En er is van alles te zien en te beleven. Van een spectaculaire onderwatertunnel tot interactieve ervaringen en nieuwe manieren om de oceaan te ontdekken.

Vier de zomer in de bieb! Gratis activiteiten én leuke boekentips

Blijf je deze zomer in Den Haag? Dan is de Bibliotheek Den Haag een fijne plek om samen naartoe te gaan. In de Zomerbieb is elke dag iets te doen. Van creatieve workshops en voorleesmomenten tot spelletjes, speurtochten en zomerse boekentips. En het mooiste? Alle activiteiten zijn gratis.

Een kijkje achter de schermen van de Tweede Kamer? Dit gezinsuitje is verrassend leuk!

Een bezoek aan de Tweede Kamer klinkt misschien niet direct als een uitje waar kinderen enthousiast van worden. Blogmoeder Zi durfde het toch aan met dochter Emily en werden tijdens de Familierondleiding van ProDemos compleet verrast! Met een jonge sympathieke gids, interactieve opdrachten en een kijkje achter de schermen ontdekten we samen hoe de politiek in Nederland werkt. De kinderen hingen werkelijk aan de lippen van de gids.

26x zomeruitjes met kids door heel Nederland

Van paleizen en musea tot waterpret, theater en avontuurlijke doe-uitjes: ontdek 26 favoriete zomeruitjes voor gezinnen door heel Nederland.