
Hockeyplezier Den Haag!
Schrijf je nu in voor Hockeyplezier en ontdek komend seizoen in 12 lessen hoe leuk hockey is! 5+
Schrijf je nu in, en start in september met hockey! Regelmatig start een serie van 12 lessen Hockeyplezier bij HCKZ in Den Haag!
In verband met de lange wachtlijsten bij hockeyclubs is Hockeyplezier opgericht. Kinderen van 5 tot 12 jaar krijgen hier de kans om op een uitdagende wijze hockey te leren. Je krijgt één keer per week training. Heb je minimaal 12 lessen gevolgd? Dan kun je ook meedoen met de interne competitie, superleuk!
Weet je nog niet zo goed of hockey jouw sport is? Geen probleem, je leert hier rustig kennis maken met de hockeysport! Het is een ongedwongen manier om hockey te leren spelen. Het samen spelen en samen plezier maken staat voorop!
Locaties
In Nederland kun je op diverse plekken terecht bij Hockeyplezier. In Den Haag is dat bij: bij HCKZ aan de Klatteweg 113.
In Nederland kun je op diverse plekken terecht bij Hockeyplezier. In Den Haag is dat bij: bij HCKZ aan de Klatteweg 113.
Meer weten en aanmelden? Klik door via de roze button!
Tip: Op Kidsproof vind je ook heel veel leuke kinderfeestje in en om Den Haag!
Hockeyplezier Den Haag
Klatteweg 125
2597 KA Den Haag
Openingstijden
Zie website voor het rooster. De lessen zijn op dinsdagmiddag van 16.00-17.00 uur (12 lessen).Prijs
€110 voor 12 lessen van 1 uur
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Meer inspiratie


Zomerschool Hoftheater
Leer spelen, zingen en dansen of ontwikkel je verder tijdens deze lessenreeks van het Haagse hoftheater!
Academy of Vocal Arts
De Academy of Vocal Arts in Den Haag is dé zangschool voor kinderen van 3,5 tot 16 jaar in Nederland.
Peutergym bij Ren4Sport
Ga gezellig gymmen met je peuter! Kies jouw ochtend en locatie en kom plezier maken.Blogs & inspiratie
Alle blogs
Leuke vakantiekampen in de regio Leiden en Den Haag
Er zijn zóveel leuke vakantiekampen voor kinderen. Hier delen we 14 toppers in de mei- en zomervakantie 2025 in de regio Den Haag en Leiden. Dansen, surfen, naaien, ontdekken, ponyrijden... Eén of meerdere dagen... Gun je kind(eren) een geweldig avontuur met veel nieuwe vrienden!
Dagje Scheveningen met kinderen!
Scheveningen, de bekendste badplaats van Nederland, bruist van activiteiten voor gezinnen: van spelen in de golven en genieten van het strand tot het ontdekken van de leukste attracties, spannende activiteiten en gezellige horecaspots – dé hotspots voor een onvergetelijk dagje weg delen we hier!
Kinderherdenking 4 mei in Madurodam
Op 4 mei is het ook in Madurodam twee minuten stil tijdens de Nationale Kinderherdenking. Een herdenking voor, door en met kinderen van 8 tot 14 jaar. Want ook nu zien we dat vrijheid niet vanzelfsprekend is. We moeten de verhalen blijven vertellen en onze kinderen daarbij betrekken. Dat kan tijdens de Nationale Kinderherdenking, maar je kan ook NU al met je kinderen aan de slag met herdenken en vrijheid. Lees er alles over in dit blog.