Zwemles bij Hofspetters
Geen wachtlijst voor ABC-zwemles! Elke zondagmiddag in Zwembad De Viergang in Pijnacker-Nootdorp
Goed nieuws voor ouders die hun kind deze (na)zomer willen leren zwemmen: bij Zwemschool Hofspetters is er op dit moment géén wachtlijst voor de ABC-zwemlessen op zondagmiddag in Zwembad De Viergang. Dankzij extra beschikbaar badwater kunnen nieuwe leerlingen direct starten.
Kinderen leren stap voor stap alle belangrijke zwemvaardigheden volgens de erkende Zwem-ABC methode. Van watervrij worden en leren drijven tot verschillende zwemslagen, survivalvaardigheden en zwemmen met kleding aan. Zo werken ze op hun eigen tempo toe naar hun A-, B- en C-diploma.
Meer dan alleen zwemles
Naast de reguliere ABC-zwemlessen biedt Hofspetters nog meer zwemprogramma’s voor verschillende leeftijden en niveaus. Zo zijn er MiniSpetters voor jonge kinderen vanaf 3,5 jaar die spelenderwijs vertrouwd raken met water, SuperSpetters voor kinderen die werken aan het KNZB-diploma en SterrenSpetters voor kinderen die na het behalen van hun diploma graag verder willen zwemmen en nieuwe watersporten willen ontdekken.
Praktische informatie
– Zondagmiddag van 15.45 tot 17.15 uur
– Locatie: Zwembad De Viergang, Pijnacker-Nootdorp
– Zwemles volgens de erkende Zwem-ABC methode
– Direct starten zonder wachtlijst
– Kosten: €53 per maand + eenmalig €37,25 inschrijfgeld
Deze zomer nog beginnen met zwemles? Dan is dit hét moment om in te stappen. Schrijf je in via de roze button!
Klik hier en ontvang meer tips via onze nieuwsbrief!
Lijstjes voor Den Haag
Blogs & inspiratie
Alle blogs
LEGOLAND® Discovery Centre daar wil je naartoe!
Jippie! We gaan met 3 enthousiaste kidsreporters naar LEGOLAND® Discovery Centre Scheveningen! Dat gebouw op de boulevard van Scheveningen waar die toffe giraffe Gigi voor staat.... Wat een geweldig kleurrijk LEGO® speelparadijs voor kinderen!
Zingen bij de Academy of Vocal Arts is súperleuk!
Dat zingen bij de Academy of Vocal Arts een gewéldige ervaring is voor je kind, lees je in dit toffe blog van de trotse moeder van Sam.
Leren over water & natuur met de klas bij Dunea in Meijendel
Voor basisschoolklassen zijn er leuke programma's en gastlessen in de duinen van Meijendel en gewoon in de klas. Bekijk hier het aanbod van Dunea en maak met de klas kennis met natuur, drinkwater en het duingebied Meijendel!