Hudson Den Haag Zuid
Kom genieten van een heerlijke lunch of diner terwijl de kids zich uitleven in het speelparadijs!
Geniet samen met de kids van een heerlijke lunch of diner bij Hudson Den Haag Zuid. Op een toffe locatie kan je hier heerlijk ontspannen genieten, terwijl de kids urenlang spelen.
De kinderen kiezen uit verschillende gerechtjes. Natuurlijk zijn er ook pannenkoeken, pizza’s en snacks.
Als de kinderen zijn uitgegeten, kunnen ze zich helemaal uitleven in het speelparadijs. Restaurant Hudson heeft namelijk een échte binnenspeeltuin. Kids roetsjen van de glijbaan, lopen over de jungle brug, spelen met de reuze tol en nog veel meer. Als ouder kan je nog rustig dooreten of even lekker natafelen.
Kom lekker samen genieten van een heerlijke maaltijd!
Voor meer informatie klik je op de roze button.
Tip: In onze uitagenda houden we je op de hoogte van toffe activiteiten in de regio Den Haag.
Hudson Den Haag Zuid
Poeldijkseweg 47
2544 NS Den Haag
Openingstijden
Zie website (via roze button)Toon op kaart
Meer inspiratie
Eetcafé Zout
Geweldig eetcafé met kinderen aan de kust, met animatie, (water-) speeltuin en heerlijk eten!
Hart Beach Surfrestaurant
Voel je thuis in de surfers huiskamer van Scheveningen met super veel lekkers, het hele jaar door!
Nieuwsbrief tips Den Haag!
Wil jij de leukste tips voor de schoolvakanties ontvangen? Schrijf je in voor de Kidsproof nieuwsbrief!Blogs & inspiratie
Alle blogs
LEGOLAND® Discovery Centre daar wil je naartoe!
Jippie! We gaan met 3 enthousiaste kidsreporters naar LEGOLAND® Discovery Centre Scheveningen! Dat gebouw op de boulevard van Scheveningen waar die toffe giraffe Gigi voor staat.... Wat een geweldig kleurrijk LEGO® speelparadijs voor kinderen!
Een kijkje achter de schermen van de Tweede Kamer? Dit gezinsuitje is verrassend leuk!
Een bezoek aan de Tweede Kamer klinkt misschien niet direct als een uitje waar kinderen enthousiast van worden. Blogmoeder Zi durfde het toch aan met dochter Emily en werden tijdens de Familierondleiding van ProDemos compleet verrast! Met een jonge sympathieke gids, interactieve opdrachten en een kijkje achter de schermen ontdekten we samen hoe de politiek in Nederland werkt. De kinderen hingen werkelijk aan de lippen van de gids.
Vier de zomer in de bieb! Gratis activiteiten én leuke boekentips
Blijf je deze zomer in Den Haag? Dan is de Bibliotheek Den Haag een fijne plek om samen naartoe te gaan. In de Zomerbieb is elke dag iets te doen. Van creatieve workshops en voorleesmomenten tot spelletjes, speurtochten en zomerse boekentips. En het mooiste? Alle activiteiten zijn gratis.