Huis van het Boek
Wil jij weten waar boeken vandaan komen? Ontdek alles over het boek in het Huis van het Boek!
Ontdek de wereld van boeken bij het Huis van het Boek in Den Haag! Er zijn niet alleen ontzettend veel boeken te bewonderen van vroeger en nu, maar je leert ook alles over papier, hoe een boek nou eigenlijk gemaakt wordt en nog veel meer!
Bij dit leuke museum weten ze ook precies wat kinderen willen. Niet alleen maar kijken en luisteren, maar ook wat doen! Naast bijzondere tentoonstellingen zijn er ook regelmatig toffe workshops en activiteiten. Vooral in de schoolvakanties. Houd hiervoor goed onze Kidsproof uitagenda in de gaten.
Het museum is gevestigd in het sfeervolle vroegere woonhuis van baron Van Westreenen van Tiellandt. Dus niet alleen boeken met een verhaal, maar ook een huis met een verhaal!
Wil jij een keer het museum met je school bezoeken? Doen! Echt een aanrader.
Vier samen met het museum de liefde voor het boek!
Kijk voor meer informatie op de website via de roze button.
Huis van het Boek
Prinsessegracht 30
2514 AP Den Haag
Openingstijden
zie websitePrijs
zie websiteToon op kaart
Lijstjes voor Den Haag
Meer inspiratie
Herfstvakantie in het Mauritshuis
Schilderen, knutselen en op ontdekking met Maurits Muis. Beleef het Mauritshuis met je kinderen!
Festival De Betovering: inclusief
Beleef hét Haagse kunstfestival voor kids in de herfstvakantie met veel aandacht voor toegankelijkheid!
Grand Prix Trofeeën bij Royal Delft
Een leuk uitje voor jonge racefans én creatieve kids bij Royal Delft in de herfstvakantie.Blogs & inspiratie
Alle blogs
Oktober 2026 – feestmaand voor kids in de bieb!
Zingen, dansen, toneelspelen, luisteren naar verhalen, knutselen en natuurlijk lekker lezen. In oktober staat er bij Bibliotheek Den Haag extra veel voor kinderen op het programma. Alles is gratis! Hier lees je er alles over.
19x superleuke herfstvakantie-uitjes door heel NL
Deze wil je niet missen! 19 extra leuke Kidsproof-tips voor de herfstvakantie. En een aantal voor daarna ;)
Springplezier voor het hele gezin bij Bounce Valley Delft
Op zoek naar een actief gezinsuitje in Delft waar jullie samen kunnen springen en lekker losgaan? Bounce Valley Delft is een groot indoor luchtkussenpark vol kleurrijke obstakels, glijbanen, nettenparcours en golf! Ideaal voor kinderen die hun energie kwijt willen én ouders die graag meedoen. Wij gingen langs en ontdekten waarom dit springpark zo geliefd is bij gezinnen in Den Haag en omgeving.