Huis van het Boek
Wil jij weten waar boeken vandaan komen? Ontdek alles over het boek in het Huis van het Boek!
Ontdek de wereld van boeken bij het Huis van het Boek in Den Haag! Er zijn niet alleen ontzettend veel boeken te bewonderen van vroeger en nu, maar je leert ook alles over papier, hoe een boek nou eigenlijk gemaakt wordt en nog veel meer!
Bij dit leuke museum weten ze ook precies wat kinderen willen. Niet alleen maar kijken en luisteren, maar ook wat doen! Naast bijzondere tentoonstellingen zijn er ook regelmatig toffe workshops en activiteiten. Vooral in de schoolvakanties. Houd hiervoor goed onze Kidsproof uitagenda in de gaten.
Het museum is gevestigd in het sfeervolle vroegere woonhuis van baron Van Westreenen van Tiellandt. Dus niet alleen boeken met een verhaal, maar ook een huis met een verhaal!
Wil jij een keer het museum met je school bezoeken? Doen! Echt een aanrader.
Vier samen met het museum de liefde voor het boek!
Kijk voor meer informatie op de website via de roze button.
Huis van het Boek
Prinsessegracht 30
2514 AP Den Haag
Openingstijden
zie websitePrijs
zie websiteToon op kaart
Lijstjes voor Den Haag
Meer inspiratie
Ontdek het vernieuwde SEA LIFE Scheveningen
Ga op avontuur bij SEA LIFE Scheveningen en duik in een vernieuwde onderwaterwereld vol bijzondere dieren
Zomer vol muziek bij Museon-Omniversum
Bewegen, muziek maken, creatief, films: beleef een zomervakantie vol muziek bij Museon-Omniversum!
EPICX Zomerfestival 0-12 jr
Heel veel waterpret en speelplezier bij EPICX Den Haag deze zomer!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Een kijkje achter de schermen van de Tweede Kamer? Dit gezinsuitje is verrassend leuk!
Een bezoek aan de Tweede Kamer klinkt misschien niet direct als een uitje waar kinderen enthousiast van worden. Blogmoeder Zi durfde het toch aan met dochter Emily en werden tijdens de Familierondleiding van ProDemos compleet verrast! Met een jonge sympathieke gids, interactieve opdrachten en een kijkje achter de schermen ontdekten we samen hoe de politiek in Nederland werkt. De kinderen hingen werkelijk aan de lippen van de gids.
Nieuwe onderwaterwereld bij SEA LIFE
Goed nieuws voor gezinnen! Vanaf dinsdag 14 juli is het vernieuwde SEA LIFE Scheveningen weer geopend. En er is van alles te zien en te beleven. Van een spectaculaire onderwatertunnel tot interactieve ervaringen en nieuwe manieren om de oceaan te ontdekken.
26x zomeruitjes met kids door heel Nederland
Van paleizen en musea tot waterpret, theater en avontuurlijke doe-uitjes: ontdek 26 favoriete zomeruitjes voor gezinnen door heel Nederland.