Huis van het Boek
Wil jij weten waar boeken vandaan komen? Ontdek alles over het boek in het Huis van het Boek!
Ontdek de wereld van boeken bij het Huis van het Boek in Den Haag! Er zijn niet alleen ontzettend veel boeken te bewonderen van vroeger en nu, maar je leert ook alles over papier, hoe een boek nou eigenlijk gemaakt wordt en nog veel meer!
Bij dit leuke museum weten ze ook precies wat kinderen willen. Niet alleen maar kijken en luisteren, maar ook wat doen! Naast bijzondere tentoonstellingen zijn er ook regelmatig toffe workshops en activiteiten. Vooral in de schoolvakanties. Houd hiervoor goed onze Kidsproof uitagenda in de gaten.
Het museum is gevestigd in het sfeervolle vroegere woonhuis van baron Van Westreenen van Tiellandt. Dus niet alleen boeken met een verhaal, maar ook een huis met een verhaal!
Wil jij een keer het museum met je school bezoeken? Doen! Echt een aanrader.
Vier samen met het museum de liefde voor het boek!
Kijk voor meer informatie op de website via de roze button.
Huis van het Boek
Prinsessegracht 30
2514 AP Den Haag
Openingstijden
zie websitePrijs
zie websiteToon op kaart
Lijstjes voor Den Haag
Meer inspiratie
Museumnacht Kids Den Haag
Ruim 15 locaties openen deze avond met speciaal programma voor kinderen! Bijzondere belevenis!
The Park Playground
Ontdek een verbluffende virtual reality wereld bij The Park Playground Den Haag!
Familieticket Kinepolis
Ga met het hele gezin naar Kinepolis Leidschendam met flinke korting!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Springplezier voor het hele gezin bij Bounce Valley Delft
Op zoek naar een actief gezinsuitje in Delft waar jullie samen kunnen springen en lekker losgaan? Bounce Valley Delft is een groot indoor luchtkussenpark vol kleurrijke obstakels, glijbanen, nettenparcours en golf! Ideaal voor kinderen die hun energie kwijt willen én ouders die graag meedoen. Wij gingen langs en ontdekten waarom dit springpark zo geliefd is bij gezinnen in Den Haag en omgeving.
Leren over water & natuur met de klas bij Dunea in Meijendel
Voor basisschoolklassen zijn er leuke programma's en gastlessen in de duinen van Meijendel en gewoon in de klas. Bekijk hier het aanbod van Dunea en maak met de klas kennis met natuur, drinkwater en het duingebied Meijendel!
Samen stil in de zaal. Mooie ervaring bij Lonneke van Leth Dans!
Ben jij weleens met je kind naar een dansvoorstelling geweest? Wij eerlijk gezegd nog niet. Tot vorige week.