Huis van het Boek
Wil jij weten waar boeken vandaan komen? Ontdek alles over het boek in het Huis van het Boek!
Ontdek de wereld van boeken bij het Huis van het Boek in Den Haag! Er zijn niet alleen ontzettend veel boeken te bewonderen van vroeger en nu, maar je leert ook alles over papier, hoe een boek nou eigenlijk gemaakt wordt en nog veel meer!
Bij dit leuke museum weten ze ook precies wat kinderen willen. Niet alleen maar kijken en luisteren, maar ook wat doen! Naast bijzondere tentoonstellingen zijn er ook regelmatig toffe workshops en activiteiten. Vooral in de schoolvakanties. Houd hiervoor goed onze Kidsproof uitagenda in de gaten.
Het museum is gevestigd in het sfeervolle vroegere woonhuis van baron Van Westreenen van Tiellandt. Dus niet alleen boeken met een verhaal, maar ook een huis met een verhaal!
Wil jij een keer het museum met je school bezoeken? Doen! Echt een aanrader.
Vier samen met het museum de liefde voor het boek!
Kijk voor meer informatie op de website via de roze button.
Huis van het Boek
Prinsessegracht 30
2514 AP Den Haag
Openingstijden
zie websitePrijs
zie websiteToon op kaart
Lijstjes voor Den Haag
Meer inspiratie
Hart Beach Family Surf
Voor een actief gezinsuitje en lekker eten in de vakantie ben je bij Hart Beach aan het juiste adres!
Naar Kinepolis in de meivakantie!
Op zoek naar een leuk uitje met kinderen in de Westfield Mall tijdens de meivakantie?
Speuren en spelen in Meijendel
Lekker naar buiten met je kids in het Monkeybos en ontdek alles over de natuur in de Duincampus!Blogs & inspiratie
Alle blogs
18x leuke meivakantie-tips door heel Nederland!
Avontuurlijke uitjes, vrolijke voorstellingen, nieuwe films, toffe musea en leuke kampen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de meivakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!
Mauritshuis vol vogels!
In het Mauritshuis staat alles in het teken van vogels, kunst en zelf maken. Ga op pad met Maurits Muis en de vreemde vogels, maak je eigen verrekijker of doe een speurtocht. Perfect voor een leuk uitje met de kinderen, midden in de stad.
Scheveningen met kinderen: 8x leukste uitjes aan zee
Scheveningen roept! Zeeën van plezier op de boulevard, ontdek deze toffe Kidsproof tips