Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Huygensmuseum Hofwijck

Een tuin in de vorm van een menselijk lichaam, mooie kamers met een speciale audiotour voor kinderen.

Hofwijck was de buitenplaats van Christiaan en Constantijn Huygens. Je ziet er prachtige tuinen en het huis met verschillende verdiepingen
– De Gouden Eeuw van Constantijn,
– Christiaan onder de Sterren,
– de Pronkzaal
– en de oud-Hollandse keuken.

De plattegrond van de tuin heeft het vorm van het menselijk lichaam, heel bijzonder. Zie jij het?

Met een audiotour kun je tijdens de rondgang door huis én tuin het verhaal van Hofwijck beluisteren. Er is ook een audiotour voor kinderen. Kom ook eens kijken naar Hofwijck, het is één van de belangrijkste monumenten uit onze Gouden Eeuw.

Hofwijck beschikt ook over enthousiaste en deskundige gidsen om je alles over deze zeventiende-eeuwse buitenplaats te vertellen. Op zaterdag en zondag om 14:00 geven zij een gratis instaprondleiding. 

Tip: Op kidsproof vind je ook een overzicht met alle kinderfeestjes in jouw regio

Huygensmuseum Hofwijck

Westeinde 2A

2275 AD Voorburg

Openingstijden Woensdag t/m zondag 
12-17 uur
Prijs Kinderen t/m 5 gratis
6 t/m 18 jaar €5,-
Volwassenen €10,-
Incl (kinder)audiotour
Mail direct

Mail direct naar Huygensmuseum Hofwijck

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lijstjes voor Den Haag

Meer inspiratie

Informatiecentrum Binnenhof Renovatie

Ontdek de geheimen van het Binnenhof! Zet een VR-bril op, graaf virtueel naar schatten of speel een game.

Hart Beach Family Surf

Voor een actief gezinsuitje en lekker eten in de vakantie ben je bij Hart Beach aan het juiste adres!

Speuren en spelen in Meijendel

Lekker naar buiten met je kids in het Monkeybos en ontdek alles over de natuur in de Duincampus!

Literatuurmuseum/Kinderboekenmuseum

Ben jij gek op boeken? Dan moet je echt een keer naar het Kinderboekenmuseum! Onze favoriet!
Reserveer

Uitgelicht

Tip: leuke musicallessen

Bezoek World of Dinos met korting!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

8 x Spelen met water in een leuke waterspeeltuin en om Den Haag!

Een speeltuin is altijd leuk. En helemaal als je er ook lekker met water kunt spelen! Daarom deze 8 waterspeeltuinen in de regio Den Haag voor urenlang speelplezier!

Zingen bij de Academy of Vocal Arts is súperleuk!

Dat zingen bij de Academy of Vocal Arts een gewéldige ervaring is voor je kind, lees je in dit toffe blog van de trotse moeder van Sam.

Hart Beach: surf, eten en heel veel fun voor kinderen en ouders!

Run to the sun bij Kidsproof favoriet en alleskunner Hart Beach Scheveningen!

Theaterschool Rabarber: spelen, maken, beleven!

In het hart van Den Haag is Theaterschool Rabarber dé plek waar kinderen en jongeren van 4 tot 21 jaar niet alleen de kunst van het theater leren, maar ook zichzelf ontdekken en ontwikkelen. Meld je kind NU aan en schitter op het podium.