Speeltuin Park Marlot
In Park Marlot vind je een overzichtelijke, fijne speeltuin met houten speelelementen.
Aan de rand van Wassenaar op landgoed Marlot ligt deze fijne speelplaats. Het is een overzichtelijke speeltuin met 2 schommels een houten kasteelachtige constructie waarin de kinderen goed kunnen klimmen. Met een loopbrug van touw, een glijbaan en diverse torentjes.
Om de speeltuin is een flink grasveld. Verder zijn er bankjes om te zitten en kan je genieten van de statige bomen en gebouwen in de omgeving.
Tip: leuk om te combineren met een bezoek aan het Louwman Museum, dat hier vlakbij is.
Lijstjes voor Den Haag
Meer inspiratie
Kinderboekenweek: Spot aan!
Zing, dans, speel en lees mee tijdens de Kinderboekenweek bij Bibliotheek Den Haag.
De Betovering bij HNT
Geniet van heel veel voorstellingen, workshops en meer bij HNT tijdens Festival de Betovering!
Licht uit, spot aan!
In het Kinderboekenmuseum haal je het podiumbeest in jezelf naar boven! Kinderboekenweek & herfstvakantieUitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Een nachtje weg met je kind: doordeweeks óók een top idee bij deze Valk Exclusief kinderhotels!
Heb je een (klein)kind dat nog niet naar school gaat, of hebben de kids een doordeweekse studiedag? Pak die gelegenheid om er samen even op uit te gaan! Combineer een dagje uit met een nachtje in een luxe familiehotel. Mini-vakantie!
Naar de Betovering deze herfstvakantie, wat is leuk?
De herfstvakantie 2026 staat voor de deur en dat betekent maar één ding: het is tijd voor Festival De Betovering! Maar met zoveel keuze; wat is nu leuk? Lees snel verder!
21x superleuke museum-uitjes door heel Nederland
Van chocola en stippenkunst tot monsters, ruimteproefjes en coole goocheltrucs: hier wil je heen! Ken jij alle 21 tips al?