Wilhelminapark Rijswijk
Water, zand, speeltuin, wc en vaak staat de ijsboer er ook!
Deze tip kregen we van één van onze volgers: Wilhelminapark in Rijswijk. Een fijne plek voor strand en zwemplezier. De ijsboer is er vaak ook, er is een speeltuin en een wc. Wat heb je nog meer nodig:-)?
Het HoogHeemraadschap van Delfland controleert dit zwemwater op kwaliteit.
TIP: check altijd even van tevoren of het zwemwater veilig is op www.zwemwater.nl!
Check hier nog veel meer leuke zwemstrandjes in en om Den Haag!
Lijstjes voor Den Haag
Meer inspiratie
Filmhuis Den Haag
Iedere zaterdag en zondag zie je de leukste kinderfilms bij Filmhuis Den Haag, een Kidsproof favoriet.
Madurodam: het perfecte winteruitje
Geweldige binnenattracties, gezellige doe-dingen en duizenden sprankelende lichtjes in Madurodam!
Sir Winston Fun & Games
Kom deze kerstvakantie plezier maken bij Sir Winston Fun & Games. Een echte Arcade hal vol spellen!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Theaterschool Rabarber: spelen, maken, beleven!
In het hart van Den Haag is Theaterschool Rabarber dé plek waar kinderen en jongeren van 4 tot 21 jaar niet alleen de kunst van het theater leren, maar ook zichzelf ontdekken en ontwikkelen. Meld je kind NU aan en schitter op het podium.
Zingen bij de Academy of Vocal Arts is súperleuk!
Dat zingen bij de Academy of Vocal Arts een gewéldige ervaring is voor je kind, lees je in dit toffe blog van de trotse moeder van Sam.
Naar Kooman’s Poppentheater in Den Haag!
Verscholen in Den Haag vind je het oudste poppentheater van Nederland: Kooman's Poppentheater. Blogmama Zi bezocht het samen met haar dochtertje. Lees hier hun ervaring!