Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Kijkduin Strandhuisjes

Een heerlijk weekendje of (mid)week uitwaaien op het strand met het hele gezin!

Het perfecte vakantiegevoel kun je beleven in één van de strandhuisjes op het Zuiderstrand, ter hoogte van Kijkduin! De huisjes bieden een luxe slaapplaats, en volop genot van de zon, zee en het strand.

In de omgeving is van alles te beleven, zoals een uitstapje naar Den Haag of Scheveningen. En wat is er nou leuker dan slapen op het strand? Elke ochtend wordt je wakker met het mooiste uitzicht, en je kunt meteen de zee in. Of natuurlijk een wandeling maken als het wat kouder is!

Meer weten? Klik dan op de roze button om naar de website te gaan!

Tip: Maak je vakantie compleet met een leuk kidsproof uitje! Kijk in onze uitagenda wat er allemaal te doen is in de regio Den Haag!

Kijkduin Strandhuisjes

Machiel Vrijenhoeklaan

2554 ZZ Den Haag

Openingstijden Je kunt kiezen voor een weekend, midweek of week (of langer)
Prijs Klik op de roze websitebutton voor meer info over de kosten!
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

FunZone Zoetermeer

Springen, klimmen, klauteren en zelfs uit eten. Het kan bij FunZone Zoetermeer!

Bezoek de Tweede Kamer in de meivakantie!

Kinderen zijn voor één dag Tweede Kamerlid! Ga mee met de Familierondleiding van ProDemos in Den Haag.

Meivakantie bij Museon-Omniversum

Vier de meivakantie bij Museon-Omniversum met elke dag iets bijzonders: van Barbie tot fossielen!

Moordspel in de Gevangenpoort

Moordspel: de familierondleiding waarin je een misdaad oplost in het Rijksmuseum de Gevangenpoort!

Uitgelicht

10 & 11 mei 2025: Nationale Molendag!

Kinderherdenking 4 mei in Madurodam

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Kinderherdenking 4 mei in Madurodam

Op 4 mei is het ook in Madurodam twee minuten stil tijdens de Nationale Kinderherdenking. Een herdenking voor, door en met kinderen van 8 tot 14 jaar. Want ook nu zien we dat vrijheid niet vanzelfsprekend is. We moeten de verhalen blijven vertellen en onze kinderen daarbij betrekken. Dat kan tijdens de Nationale Kinderherdenking, maar je kan ook NU al met je kinderen aan de slag met herdenken en vrijheid. Lees er alles over in dit blog.

Leuke vakantiekampen in de regio Leiden en Den Haag

Er zijn zóveel leuke vakantiekampen voor kinderen. Hier delen we 14 toppers in de mei- en zomervakantie 2025 in de regio Den Haag en Leiden. Dansen, surfen, naaien, ontdekken, ponyrijden... Eén of meerdere dagen... Gun je kind(eren) een geweldig avontuur met veel nieuwe vrienden!

Dagje Scheveningen met kinderen!

Scheveningen, de bekendste badplaats van Nederland, bruist van activiteiten voor gezinnen: van spelen in de golven en genieten van het strand tot het ontdekken van de leukste attracties, spannende activiteiten en gezellige horecaspots – dé hotspots voor een onvergetelijk dagje weg delen we hier!

Naar Kooman’s Poppentheater in Den Haag!

Verscholen in Den Haag vind je het oudste poppentheater van Nederland: Kooman's Poppentheater. Blogmama Zi bezocht het samen met haar dochtertje. Lees hier hun ervaring!

WIN: een gezinsticket voor de nieuwe Fien en Teun film! Meld je aan voor onze nieuwsbrief en maak kans op 1 van de 5 gezinstickets 🤩🎟️

Aanmelden nieuwsbrief