Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Magische Sprookjesreis

Reis mee de wereld over naar sprookjes uit alle windstreken in het Kinderboekenmuseum.

Reis mee de wereld over! Vanaf zaterdag 12 april 2025 ervaar je in het Literatuurmuseum/ Kinderboekenmuseum een nieuwe, betoverende ervaring. Je wordt meegenomen langs sprookjes uit alle windstreken. Magisch, tijdloos en voor iedereen.

Vergiftigde appels, verloren muiltjes, vliegende tapijten en hongerige eilanden. Sprookjes lijken misschien magische verhalen over lang geleden en hier ver vandaan, maar als je goed luistert gaan ze over onszelf en de wereld om ons heen. Ze gaan over algemene thema’s als moed, eerlijkheid, liefde en vriendschap.

Deze Sprookjesreis dompelt je onder in de betoverende wereld van onder andere de vuurvogel, Roodkapje en de spin Anansi. Beleef bekende sprookjes én maak kennis met nieuwe.

De Sprookjesreis is een tentoonstelling voor iedereen vanaf 7 jaar.

Wanneer ga jij met je kids op deze magische reis?

LET OP! Voor het Kinderboekenmuseum is het verplicht vooraf een online ticket te reserveren.

Tip: Het Kinderboekenmuseum is écht een Kidsproof favoriet en heeft nog veel meer leuke tentoonstellingen, ontdek ze allemaal!

Klik op de roze button voor meer informatie en tickets.

Het Kinderboekenmuseum is op dinsdag t/m vrijdag geopend van 10.30-17.00 uur en op zaterdag en zondag van 09.00-17.00 uur.

Kinderboekenmuseum

Prins Willem-Alexanderhof 5

2595 BE Den Haag

Openingstijden Dinsdag t/m vrijdag: 10.30-17.00 uur; zaterdag & zondag: 09.00-17.00 uur
Prijs Zie website (via roze button)
Mail direct

Mail direct naar Kinderboekenmuseum

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Videogame Museum meivakantie

The place to be voor iedereen die alles wil weten (én beleven) over videogames! Leuk uitje in Zoetermeer.

FunZone Zoetermeer

Springen, klimmen, klauteren en zelfs uit eten. Het kan bij FunZone Zoetermeer!

Toffe films bij Kinepolis in de meivakantie!

Breng tijdens de meivakantie een bezoek aan Kinepolis Leidschendam en geniet van superleuke films!

Meivakantie bij Museon-Omniversum

Vier de meivakantie bij Museon-Omniversum met elke dag iets bijzonders: van Barbie tot fossielen!

Uitgelicht

10 & 11 mei 2025: Nationale Molendag!

Kinderherdenking 4 mei in Madurodam

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Dagje Scheveningen met kinderen!

Scheveningen, de bekendste badplaats van Nederland, bruist van activiteiten voor gezinnen: van spelen in de golven en genieten van het strand tot het ontdekken van de leukste attracties, spannende activiteiten en gezellige horecaspots – dé hotspots voor een onvergetelijk dagje weg delen we hier!

Kinderherdenking 4 mei in Madurodam

Op 4 mei is het ook in Madurodam twee minuten stil tijdens de Nationale Kinderherdenking. Een herdenking voor, door en met kinderen van 8 tot 14 jaar. Want ook nu zien we dat vrijheid niet vanzelfsprekend is. We moeten de verhalen blijven vertellen en onze kinderen daarbij betrekken. Dat kan tijdens de Nationale Kinderherdenking, maar je kan ook NU al met je kinderen aan de slag met herdenken en vrijheid. Lees er alles over in dit blog.

Naar Kooman’s Poppentheater in Den Haag!

Verscholen in Den Haag vind je het oudste poppentheater van Nederland: Kooman's Poppentheater. Blogmama Zi bezocht het samen met haar dochtertje. Lees hier hun ervaring!

Leuke vakantiekampen in de regio Leiden en Den Haag

Er zijn zóveel leuke vakantiekampen voor kinderen. Hier delen we 14 toppers in de mei- en zomervakantie 2025 in de regio Den Haag en Leiden. Dansen, surfen, naaien, ontdekken, ponyrijden... Eén of meerdere dagen... Gun je kind(eren) een geweldig avontuur met veel nieuwe vrienden!

WIN: een gezinsticket voor de nieuwe Fien en Teun film! Meld je aan voor onze nieuwsbrief en maak kans op 1 van de 5 gezinstickets 🤩🎟️

Aanmelden nieuwsbrief