Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Magische Sprookjesreis Kinderboekenmuseum

Reis mee langs sprookjes van over de hele wereld in deze magische mini-voorstelling!

Stap in een betoverend avontuur met bekende én onbekende sprookjesfiguren zoals Roodkapje, de Vuurvogel en Anansi. De Sprookjesreis is een korte, meeslepende voorstelling (ca. 7 minuten) voor kinderen vanaf 7 jaar. Laat je verwonderen door verhalen vol moed, liefde en vriendschap – uit alle windstreken!

Vergeet niet vooraf online je tickets te reserveren!

Waarom wil je dit niet missen?

✓ Nieuwe sprookjeservaring in het Verhalentheater
✓ Verhalen van over de hele wereld
✓ Geschikt voor kinderen vanaf 7 jaar
✓ Duurt slechts 7 minuten – leuk als korte pauze tussen de expo’s
✓ Nederlands en Engels beschikbaar

Wanneer ga jij met je kids op deze magische reis?

LET OP! Voor het Literatuurmuseum / Kinderboekenmuseum is het verplicht vooraf een online ticket te reserveren.

Tip: Het Kinderboekenmuseum is écht een Kidsproof favoriet en heeft nog veel meer leuke tentoonstellingen, ontdek ze allemaal!

Klik op de roze button voor meer informatie en tickets.

Literatuurmuseum/ Kinderboekenmuseum

Prins Willem-Alexanderhof 5

2595 BE Den Haag

Openingstijden Dinsdag t/m vrijdag: 10.30-17.00 uur; zaterdag & zondag: 09.00-17.00 uur
Prijs Zie website (via roze button)
Mail direct

Mail direct naar Literatuurmuseum/ Kinderboekenmuseum

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toon op kaart

Meer inspiratie

Speuren en spelen in Meijendel

Lekker naar buiten met je kids in het Monkeybos en ontdek alles over de natuur in de Duincampus!

Kinderboekenmuseum

Ben jij gek op boeken? Dan moet je echt een keer naar het Kinderboekenmuseum in Den Haag!

Familieticket Kinepolis

Ga met het hele gezin naar Kinepolis Leidschendam met flinke korting!

De Windjager: nieuwste attractie bij Madurodam

Laat je meevoeren door de kracht van de wind in dit gloednieuwe avontuur!

Uitgelicht

Boek première kaartjes

Eten, spelen & plezier onder één dak

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Leren over water & natuur met de klas in Meijendel

Voor basisschoolklassen zijn er leuke programma's en gastlessen in de duinen van Meijendel en gewoon in de klas. Bekijk hier het aanbod van Dunea en maak met de klas kennis met natuur, drinkwater en het duingebied Meijendel!

Kinderboeken shoppen in Den Haag

Op zoek naar een mooi boek om cadeau te doen? Bij deze boekwinkels in Den Haag slaag je gegarandeerd! Of je nou een boek zoekt voor je eigen mini of als cadeau, er is voor elk kind een boek te vinden. Van eerste boekjes tot spannende Young Adults en alles er tussen in. Extra leuk; in deze winkels wordt ook heel veel georganiseerd voor kinderen. Kom naar een voorstelling, luister naar een verhaal of doe mee aan workshop!

Theaterschool Rabarber: spelen, maken, beleven!

In het hart van Den Haag is Theaterschool Rabarber dé plek waar kinderen en jongeren van 4 tot 21 jaar niet alleen de kunst van het theater leren, maar ook zichzelf ontdekken en ontwikkelen. Meld je kind NU aan en schitter op het podium. De inschrijvingen voor seizoen 25/26 zijn gestart!

Zingen bij de Academy of Vocal Arts is súperleuk!

Dat zingen bij de Academy of Vocal Arts een gewéldige ervaring is voor je kind, lees je in dit toffe blog van de trotse moeder van Sam.

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief