Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Eigenwijs yogafeestje

Yoga is een feestje. Daarom ook geschikt als kinderpartijtje. Zeker bij Eigenwijs in Wassenaar.

Het feestje wordt gegeven door Annebert Simons, zelf moeder van drie kinderen. Annebert wil haar enthousiasme over het belang van yoga graag doorgeven en geeft daarom de lessen kinderyoga in Wassenaar.

Je kunt zelf een thema aangeven of in overleg met Annebert en dan wordt daar een verhaal omheen verteld met spelenderwijs yogahoudingen, massage, visualisatie en een creatief eindwerkje. Er wordt gezorgd voor iets te drinken en iets lekkers en de kinderen nemen allemaal iets mee naar huis.

Het feestje duurt 1,5 uur.

Meer weten? Klik door via de roze button hieronder naar de website.

Kinderyoga Eigenwijs

Wassenaar

Openingstijden

In overleg

Prijs € 90,- voor maximaal 12 kinderen
Mail direct

Mail direct naar Kinderyoga Eigenwijs

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

JUMP Freerun kinderfeestje

Leer wat freerunnen echt is met een feestje bij JUMP freerun Den Haag. Met spectaculaire freerun trucs!

Avontuurlijk feestje

Ga samen met je vriendjes op avontuur bij EPICX Den Haag en geniet van een hapje en drankje.

Sir Winston Fun & Games feestje

Een uitdagend en cool kinderfeestje? Vier dan je feestje bij Sir Winston Fun & Games met 3 locaties!
Reserveer

Monkey Town Den Haag – De Uithof

Nieuwe Monkey Town locatie met grote klim- en speelstructuur, glijbanen, trampolines en ballenbak!

Uitgelicht

Nieuwe filmtip: De IJsbeerprins: magisch!

Bekijk

Meivakantie bij Paleis het Loo

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Naar Kooman’s Poppentheater in Den Haag!

Verscholen in Den Haag vind je het oudste poppentheater van Nederland: Kooman's Poppentheater. Blogmama Zi bezocht het samen met haar dochtertje. Lees hier hun ervaring!

20x Heel Nederland: Leuke lente-uitjes en vakantiekampen

Ideaal voor Pasen, de meivakantie en vast voor de zomer: heerlijke lente-uitjes en fijne vakantiekampen door heel Nederland

Leuke vakantiekampen in de regio Leiden en Den Haag

Er zijn zóveel leuke vakantiekampen voor kinderen. Hier delen we 14 toppers in de mei- en zomervakantie 2025 in de regio Den Haag en Leiden. Dansen, surfen, naaien, ontdekken, ponyrijden... Eén of meerdere dagen... Gun je kind(eren) een geweldig avontuur met veel nieuwe vrienden!

Koningsdag met kinderen in Den Haag 2025

Met Koningsdag kleurt Den Haag oranje! Waar zijn de leukste vrijmarkten met kinderen? Geniet met je gezin van Koningsdag in Den Haag eo en ook leuk: download de Koningsdag Kletspraat!

Meld je aan voor de Kidsproof nieuwsbrief

Alle uittips voor de meivakantie gratis in je mail? Meld je aan voor onze nieuwsbrief!

Aanmelden nieuwsbrief