Kinepolis Leidschendam
Ga met je kinderen naar de film in deze prachtige Kinepolis bioscoop in de Mall of the Netherlands!
Kinepolis Leidschendam (11 zalen met ruim 1.650 comfortabele stoelen) zit gevestigd in Mall of The Netherlands, de nieuwste shop & entertainment plek van Nederland waar genieten en beleven voorop staat.
Kinepolis Leidschendam is gevestigd in de Mall of The Netherlands en de meest flitsende bioscoop van Nederland! Alle zalen zijn voorzien van haarscherpe laserprojectie. Voor een nog intensere filmervaring is er een Laser ULTRA- en een Dolby Atmos-zaal en zelfs MX4D. Alles voor een heerlijk filmuitje met de familie. Ze draaien alle bekende kinderfilms en er zijn regelmatig events voor kinderen zoals de kleuterbios.
Zak lekker weg in de mooie stoelen, de film kan beginnen! Een heerlijk uitje voor het hele gezin.
Bereikbaarheid
Kinepolis Leidschendam bevindt zich in de Mall of the Netherlands. Gelegen naast de A4 en is daardoor goed bereikbaar met de auto. Er bevindt zich een gratis parkeerterrein voor de bioscoop en er is een beveiligde fietsenstalling. Ook kun je parkeren in de parkeergarage (P2) van The Mall, vanuit de parkeergarage pak je direct de lift naar de verdieping van Kinepolis. Met het openbaar vervoer is de bioscoop ook heel goed te bereiken. Er zijn directe verbindingen met de tram vanuit Den Haag, Delft en Leidschendam.
Klik snel door naar de site via de roze button om te zien welke films er op dit moment draaien.
Tip: Kinepolis heeft een Kinepolis Filmboekje voor kids. Spaar je kinderfilmtickets op en ontvang een leuk cadeautje!
Tip: bekijk de leukste tips en uitjes voor ouders & kinderen in en om Den Haag!
Lijstjes voor Den Haag
Meer inspiratie
Sir Winston Fun & Games
Kom deze kerstvakantie plezier maken bij Sir Winston Fun & Games. Een echte Arcade hal vol spellen!
Bounce Valley springt eruit
Kom lekker bouncen! Bounce Valley is een fantastisch luchtkussenpark in Zoetermeer en Delft!
Filmhuis Den Haag
Iedere zaterdag en zondag zie je de leukste kinderfilms bij Filmhuis Den Haag, een Kidsproof favoriet.Blogs & inspiratie
Alle blogs
3 gezinsvriendelijke hotels voor de voorjaarsvakantie bij Bilderberg
De voorjaarsvakantie is hét moment om samen met het gezin eropuit te trekken en quality time te beleven. Of je nu wilt genieten van de rust in de natuur of juist lekker op pad wilt, bij de familievriendelijke hotels van Bilderberg vind je het.
Theaterschool Rabarber: spelen, maken, beleven!
In het hart van Den Haag is Theaterschool Rabarber dé plek waar kinderen en jongeren van 4 tot 21 jaar niet alleen de kunst van het theater leren, maar ook zichzelf ontdekken en ontwikkelen. Meld je kind NU aan en schitter op het podium.
Naar Kooman’s Poppentheater in Den Haag!
Verscholen in Den Haag vind je het oudste poppentheater van Nederland: Kooman's Poppentheater. Blogmama Zi bezocht het samen met haar dochtertje. Lees hier hun ervaring!