Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Knus Delft

Kom heerlijk zitten aan het knusse terras van Knus en geniet van het water en de natuur!

Je vindt Knus aan de Delftse Hout, aan het water en midden in de natuur en toch maar 10 minuutjes van het historische centrum van Delft.

Kom langs voor de boten, waterfietsen, de speeltuin met doolhof én natuurlijk voor knusse lunches op het ruime, fijne terras! Tosti’s, soepen, verschillende snacks, maaltijdsalades, zoete lekkernijen en sandwiches… Het staat allemaal op de kaart. Zelfs iets voor de hond:-).

Kom langs en ontdek het zelf!

Voor meer info, klik je op de roze button.

Meld je aan voor de gratis Kidsproof nieuwsbrief!

Knus

Zavelpad 3

2616 LH Delft

Openingstijden zie website
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

BijEssie kidscafé Delft

BijEssie speel- & ontdek café in Delft, wat een fijne plek!

Eetcafé Zout

Geweldig eetcafé met kinderen aan de kust, met animatie, (water-) speeltuin en heerlijk eten!

Nieuwsbrief tips Den Haag!

Wil jij de leukste tips voor de schoolvakanties ontvangen? Schrijf je in voor de Kidsproof nieuwsbrief!

Hart Beach Surfrestaurant

Voel je thuis in de surfers huiskamer van Scheveningen met super veel lekkers, het hele jaar door!

Uitgelicht

Noet Noet – de knuffelbare kindertour

Cinekid: de voorpret is begonnen!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

LEGOLAND® Discovery Centre daar wil je naartoe!

Jippie! We gaan met 3 enthousiaste kidsreporters naar LEGOLAND® Discovery Centre Scheveningen! Dat gebouw op de boulevard van Scheveningen waar die toffe giraffe Gigi voor staat.... Wat een geweldig kleurrijk LEGO® speelparadijs voor kinderen!

Springplezier voor het hele gezin bij Bounce Valley Delft

Op zoek naar een actief gezinsuitje in Delft waar jullie samen kunnen springen en lekker losgaan? Bounce Valley Delft is een groot indoor luchtkussenpark vol kleurrijke obstakels, glijbanen, nettenparcours en golf! Ideaal voor kinderen die hun energie kwijt willen én ouders die graag meedoen. Wij gingen langs en ontdekten waarom dit springpark zo geliefd is bij gezinnen in Den Haag en omgeving.

Naar de Betovering deze herfstvakantie, wat is leuk?

De herfstvakantie 2026 staat voor de deur en dat betekent maar één ding: het is tijd voor Festival De Betovering! Maar met zoveel keuze; wat is nu leuk? Lees snel verder!

Oktober 2026 – feestmaand voor kids in de bieb!

Zingen, dansen, toneelspelen, luisteren naar verhalen, knutselen en natuurlijk lekker lezen. In oktober staat er bij Bibliotheek Den Haag extra veel voor kinderen op het programma. Alles is gratis! Hier lees je er alles over.