Theater voor de kleintjes
De Koninklijke Schouwburg is een paradijs voor jonge theaterbezoekers! Peuters en kleuters welkom! 2+
Elke vakantie en in het weekend zijn er voorstellingen voor iedereen vanaf 2 jaar. Rondom de voorstellingen is er altijd van alles te doen voor de kinderen. Zo wordt elk theaterbezoek een feestje voor jong en oud!
Bij alle kindervoorstellingen staan er gratis bekers lekkere limonade klaar. Zo ga je lekker fris de voorstelling in. Rondom elke kindervoorstelling in de grote zaal kan je gratis geschminkt worden.
Geregeld komen spelers na de voorstelling naar de foyer om het publiek te ontmoeten. Op de foto met nijntje, een handje schudden of een knuffel geven, het kan allemaal. Wil jij weten welke voorstellingen binnenkort in de Koninklijke Schouwburg spelen? Kijk dan via de roze button op de pagina van het Nationale Theater of in onze Kidsproof Uitagenda waar we alle voorstelling in zetten.
En ook niet onbelangrijk: bij voorstellingen in de Grote zaal staan er vrolijk gekleurde stoelverhogers bij de ingangen. Zo is de voorstelling ook voor de allerkleinsten goed te volgen.
Meer informatie over de Koninklijke Schouwburg vind je op de website via de roze button.
Ook een fijn theater voor de kleintjes is Theater aan het Spui. Hier zijn vaak extra activiteiten tijdens de schoolvakanties.
Tip: Je verjaardag vieren in de schouwburg? Ook dat is mogelijk!
Koninklijke Schouwburg, HNT
Korte Voorhout 3
2511 CW Den Haag
Openingstijden
Zie de Uitagenda voor de voorstellingenToon op kaart
Lijstjes voor Den Haag
Meer inspiratie
Hart Beach Family Surf
Voor een actief gezinsuitje en lekker eten in de vakantie ben je bij Hart Beach aan het juiste adres!
Informatiecentrum Binnenhof Renovatie
Ontdek de geheimen van het Binnenhof! Zet een VR-bril op, graaf virtueel naar schatten of speel een game.
Speuren en spelen in Meijendel
Lekker naar buiten met je kids in het Monkeybos en ontdek alles over de natuur in de Duincampus!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Zingen bij de Academy of Vocal Arts is súperleuk!
Dat zingen bij de Academy of Vocal Arts een gewéldige ervaring is voor je kind, lees je in dit toffe blog van de trotse moeder van Sam.
Hart Beach: surf, eten en heel veel fun voor kinderen en ouders!
Run to the sun bij Kidsproof favoriet en alleskunner Hart Beach Scheveningen!
8 x Spelen met water in een leuke waterspeeltuin en om Den Haag!
Een speeltuin is altijd leuk. En helemaal als je er ook lekker met water kunt spelen! Daarom deze 8 waterspeeltuinen in de regio Den Haag voor urenlang speelplezier!