Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Theater voor de kleintjes

De Koninklijke Schouwburg is een paradijs voor jonge theaterbezoekers! Peuters en kleuters welkom! 2+

Elke vakantie en in het weekend zijn er voorstellingen voor iedereen vanaf 2 jaar. Rondom de voorstellingen is er altijd van alles te doen voor de kinderen. Zo wordt elk theaterbezoek een feestje voor jong en oud!

Bij alle kindervoorstellingen staan er gratis bekers lekkere limonade klaar. Zo ga je lekker fris de voorstelling in. Rondom elke kindervoorstelling in de grote zaal kan je gratis geschminkt worden.

Geregeld komen spelers na de voorstelling naar de foyer om het publiek te ontmoeten. Op de foto met nijntje, een handje schudden of een knuffel geven, het kan allemaal. Wil jij weten welke voorstellingen binnenkort in de Koninklijke Schouwburg spelen? Kijk dan via de roze button op de pagina van het Nationale Theater of in onze Kidsproof Uitagenda waar we alle voorstelling in zetten.

En ook niet onbelangrijk: bij voorstellingen in de Grote zaal staan er vrolijk gekleurde stoelverhogers bij de ingangen. Zo is de voorstelling ook voor de allerkleinsten goed te volgen.

Meer informatie over de Koninklijke Schouwburg vind je op de website via de roze button.

Ook een fijn theater voor de kleintjes is Theater aan het Spui. Hier zijn vaak extra activiteiten tijdens de schoolvakanties.
Tip: Je verjaardag vieren in de schouwburg? Ook dat is mogelijk!

Koninklijke Schouwburg, HNT

Korte Voorhout 3

2511 CW Den Haag

Openingstijden Zie de Uitagenda voor de voorstellingen
Mail direct

Mail direct naar Koninklijke Schouwburg, HNT

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Moordspel in de Gevangenpoort

Moordspel: de familierondleiding waarin je een misdaad oplost in het Rijksmuseum de Gevangenpoort!

Vakantie in het Rijksmuseum

Het Rijksmuseum heeft voor de hele familie een super leuk programma in de meivakantie!

Videogame Museum meivakantie

The place to be voor iedereen die alles wil weten (én beleven) over videogames! Leuk uitje in Zoetermeer.

Meivakantie bij Filmhuis Den Haag

In het gezellige Filmhuis Den Haag draaien weer leuke kinderfilms deze meivakantie! Kom je ook?

Uitgelicht

Nieuwe filmtip: De IJsbeerprins: magisch!

Bekijk

Meivakantie bij Paleis het Loo

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Koningsdag met kinderen in Den Haag 2025

Met Koningsdag kleurt Den Haag oranje! Waar zijn de leukste vrijmarkten met kinderen? Geniet met je gezin van Koningsdag in Den Haag eo en ook leuk: download de Koningsdag Kletspraat!

Naar Kooman’s Poppentheater in Den Haag!

Verscholen in Den Haag vind je het oudste poppentheater van Nederland: Kooman's Poppentheater. Blogmama Zi bezocht het samen met haar dochtertje. Lees hier hun ervaring!

Leuke vakantiekampen in de regio Leiden en Den Haag

Er zijn zóveel leuke vakantiekampen voor kinderen. Hier delen we 14 toppers in de mei- en zomervakantie 2025 in de regio Den Haag en Leiden. Dansen, surfen, naaien, ontdekken, ponyrijden... Eén of meerdere dagen... Gun je kind(eren) een geweldig avontuur met veel nieuwe vrienden!

20x Heel Nederland: Leuke lente-uitjes en vakantiekampen

Ideaal voor Pasen, de meivakantie en vast voor de zomer: heerlijke lente-uitjes en fijne vakantiekampen door heel Nederland

Meld je aan voor de Kidsproof nieuwsbrief

Alle uittips voor de meivakantie gratis in je mail? Meld je aan voor onze nieuwsbrief!

Aanmelden nieuwsbrief