
De Proefkeuken (8+)
Een hilarische familievoorstelling die alle theaterwetten tart in de Koninklijke Schouwburg.
Een spectaculaire en hilarische familievoorstelling gebaseerd op de gelijknamige televisieserie die het theater binnenstebuiten keert – en waarin Pieter en Willem elke avond een nieuwe voorstelling maken.
Na tien seizoenen op televisie maken Pieter Hulst en Willem Voogd een grootse familievoorstelling die alle theaterwetten tart. In De Proefkeuken gaan ze op hun volledig eigen wijze een voorstelling uitvinden.
Bereid je voor op spectaculaire special effects, krankzinnige steracteurs en ongelofelijk veel lachmomenten.
De Proefkeuken ken je ongetwijfeld van tv. In de populaire VPRO–serie ontleden Pieter en Willem allerlei producten en onderzoeken ze hoe deze gemaakt worden.
De theatershow van de Proefkeuken zie je op woensdag 30 april om 15.00 uur in de Koninklijke Schouwburg. Leuk vakantie-uitje voor kids vanaf 8 jaar!
Gedreven door hun kenmerkende humor wordt het een race tegen de klok om de voorstelling af te krijgen voor het zaallicht weer aan gaat. Zal het ze lukken de voorstelling op tijd uit te vinden? Kom kijken!
Voor meer informatie en tickets klik je op de roze button.
Tip: Op zoek naar een tof kinderpartijtje? Neem een kijkje in onze categorie kinderfeestjes voor heel veel inspiratie in de regio Den Haag, Delft, Zoetermeer.
Data:
Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.
Koninklijke Schouwburg
Korte Voorhout 3
2511 CW Den Haag
Openingstijden
Woensdag 30 april 202515.00 uur
Prijs
Rang 1Normaal: € 27,50
Kind < 13: € 19,50
Rang 2
Normaal: € 19,50
Kind < 13: € 14,50
Toon op kaart
Meer inspiratie


Onbeperkte Sportdag
Doe gratis mee aan deze toffe dag die Toyota organiseert voor kinderen met een beperking én hun familie!
Bunkerdag 2025
Unieke kans: Bekijk hoe een bunker er van binnen uit ziet tijdens de Bunkerdag!
Proefles toneel 6+
Wil jij een uurtje theater uitproberen bij Theaterschool Rabarber? Dat kan!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Dagje Scheveningen met kinderen!
Scheveningen, de bekendste badplaats van Nederland, bruist van activiteiten voor gezinnen: van spelen in de golven en genieten van het strand tot het ontdekken van de leukste attracties, spannende activiteiten en gezellige horecaspots – dé hotspots voor een onvergetelijk dagje weg delen we hier!
Naar Kooman’s Poppentheater in Den Haag!
Verscholen in Den Haag vind je het oudste poppentheater van Nederland: Kooman's Poppentheater. Blogmama Zi bezocht het samen met haar dochtertje. Lees hier hun ervaring!
Zingen bij de Academy of Vocal Arts is súperleuk!
Dat zingen bij de Academy of Vocal Arts een gewéldige ervaring is voor je kind, lees je in dit toffe blog van de trotse moeder van Sam.