Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Kinderworkshop Mode op de Titanic: ontwerp een hoed (7+)

Word modeontwerper voor een dag in het Kunstmuseum Den Haag

23 december en 2 januari | Kunstmuseum

Stap binnen in de wereld van de Titanic! Tijdens deze creatieve workshop ontdekken kinderen de mode van het begin van de twintigste eeuw en maken ze hun eigen stijlvolle hoed. In het Kunstmuseum Den Haag kijk je eerst rond bij de tentoonstelling Titanic & Fashion, het voelt alsof je zelf een passagier op het schip bent.

Van toen naar nu

Samen met een museumdocent bekijk je hoe de mode van vroeger eruitzag en vergelijk je die met moderne ontwerpen. Wat vind jij bijvoorbeeld van het haaienpak? Daarna maak je schetsen als een echte ontwerper en ontwerp je je eigen hoed: romantisch met strikken en rozen, of juist met een grappige twist. Alles mag!

In het atelier liggen alle materialen klaar om je fantasie tot leven te brengen. En na afloop neem je natuurlijk je ontwerp mee naar huis.

Op onze uitagenda van Kidsproof Den Haag vind je nog meer leuke creatieve workshops en familieactiviteiten.

Klik op de roze button en meld je kind aan voor de Titanic-hoedenworkshop.

Data:

  • dinsdag 23 december 2025
  • vrijdag 2 januari 2026

PS: klik op de roze button om te kijken of deze activiteit ook op andere data mogelijk is.

Kunstmuseum Den Haag

Stadhouderslaan 41

2517 HV Den Haag

Mail direct

Mail direct naar Kunstmuseum Den Haag

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Boeren en tuinders pakken winters uit!

Vrolijk verlichte trekkertochten, verlichte boerderijroutes of een leuke winterwandeling!

Pleuterfestival

Hét vrolijkste minifestival voor peuters en kleuters in Theater De Veste in Delft!

Christmas Gingerbread House

Zin in een kerstactiviteit om van te smullen bij de Haagse Kookschool?

Joris en de Draak (6+)

Een spannende en grappige familiemusical van de Efteling bij Amare in Den Haag

Uitgelicht

Zuiderzeelicht

Light Safari

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Groot Kerstcircus Den Haag, reserveer met 25% korting!

Kom naar deze geweldige familieshow in de kerstvakantie. Reserveer nú met 25% Kidsproof-korting . Reserveer nu!

18 x winterse gezinsuitjes in Zuid-Holland

De winter is dé tijd voor gezellige uitjes met het hele gezin! Van lichtjes en schaatsbanen tot musea, doe-dingen en stoere avonturen: in heel Zuid-Holland valt zó veel te ontdekken. Warm je handen aan een beker choco en duik samen in de leukste wintertips!

Ontdek dé winterstad van Nederland – Kom langs en ervaar het zelf!

Den Haag – Slenteren over de gezellige Royal Christmas Fair. Spektakel tijdens wintersportfestival Snowfest The Hague. Uitwaaien op het strand. Lichtjes in de Scheveningse haven en op heel veel andere plekken in de stad. Het Groot Kerstcircus. De traditionele nieuwjaarsduik Scheveningen. Het is slechts een greep uit alle activiteiten. Den Haag is dé winterstad met een bomvol programma!

10 x Voorstellingen voor kinderen in de kerstvakantie in Den Haag

In de Koninklijke Schouwburg en Theater aan het Spui beleef je samen met je kind(eren) de leukste, spannendste en grappigste voorstellingen. Hier vind je 10 aanraders voor de kerstvakantie én daarna. Ga je mee naar het theater? Tip: reserveer snel je kaartjes!