Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Onder de loep. Minikunstwerkjes in het LAM museum.

Mini. Magisch. Meesterlijk. Geniet van grootse miniatuurkunst in het LAM museum op Landgoed Keukenhof!

3 juni t/m 4 oktober 2026 | LAM museum, Lisse

Een netje beschimmelde mandarijnen van 6 millimeter, een vervreemdende suikerspinkraam met een pinautomaat van 8 millimeter… Deze en meer miniatuurkunstwerken zijn te zien in Onder de loep. Mini. Magisch. Meesterlijk. in het LAM museum op Landgoed Keukenhof in Lisse.  Zelfs je folder is piepklein! Gelukkig krijgt iedereen een loep mee om de speurtocht te kunnen lezen en natuurlijk de kunstwerken te ontdekken. Juist door het kleine formaat moet je écht goed kijken en ontdek je de leukste details.

Herkenbaar

De piepkleine 3D stillevens van miniatuurkunstenaar Bianca van der Hulst-Sijsenaar, winnaar van het SBS-programma Klein maar Fijn, lijken echter dan echt. Niet alleen door de perfecte nabootsing van kleuren en structuren, maar juist ook door de herkenbare imperfecties van het alledaagse leven. Zo zit er een groen beschimmelde schil in het netje mandarijnen en is de broodkorst blijven liggen na het ontbijt.

Ontdek het LAM én het Landgoed

Je vindt het LAM museum midden tussen het groen van Landgoed Keukenhof in Lisse. Het LAM laat je bijzonder kijken naar alledaagse onderwerpen zoals eten, drinken en winkelen. De enthousiaste Kijkcoaches helpen je hierbij. Na je bezoek is het superleuk om met je kinderen het Landgoed te ontdekken. Je kunt hier heerlijk wandelen, er is een kabouterpad, kinderboerderij en in de Hofboerderij geniet je van wat lekkers.

Kortom: een perfect zomers uitje voor iedereen tussen de 6 en 106 jaar jong, voor wie houdt van kijken, ontdekken en verdwalen in details!

Klik door via de roze button en reserveer je tickets!

LAM museum

Keukenhof 14

2161 AN Lisse

Mail direct

Mail direct naar LAM museum

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Literatuurmuseum/Kinderboekenmuseum

Ben jij gek op boeken? Dan moet je echt een keer naar het Kinderboekenmuseum! Onze favoriet!
Reserveer

Informatiecentrum Binnenhof Renovatie

Ontdek de geheimen van het Binnenhof! Zet een VR-bril op, graaf virtueel naar schatten of speel een game.

Speuren en spelen in Meijendel

Lekker naar buiten met je kids in het Monkeybos en ontdek alles over de natuur in de Duincampus!

Hart Beach Family Surf

Voor een actief gezinsuitje en lekker eten in de vakantie ben je bij Hart Beach aan het juiste adres!

Uitgelicht

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Theaterschool Rabarber: spelen, maken, beleven!

In het hart van Den Haag is Theaterschool Rabarber dé plek waar kinderen en jongeren van 4 tot 21 jaar niet alleen de kunst van het theater leren, maar ook zichzelf ontdekken en ontwikkelen. Meld je kind NU aan en schitter op het podium.

Zingen bij de Academy of Vocal Arts is súperleuk!

Dat zingen bij de Academy of Vocal Arts een gewéldige ervaring is voor je kind, lees je in dit toffe blog van de trotse moeder van Sam.

Hart Beach: surf, eten en heel veel fun voor kinderen en ouders!

Run to the sun bij Kidsproof favoriet en alleskunner Hart Beach Scheveningen!

10x de leukste kinderhotels van Valk Exclusief in Nederland

WOW! Wat een toffe familiekamers hebben deze kindvriendelijke hotels! Hier wil je toch meteen eens een nachtje slapen? Bekijk snel deze 10 kinderhotels van Valk Exclusief en boek een heerlijk nachtje weg met je kind(eren).