
Build the Thrill
Maak je klaar om te racen tijdens dit exclusieve F1-evenement bij LEGOLAND® Discovery Centre.
Dagelijks t/m 9 juni | LEGOLAND® Discovery Centre
Ben jij klaar om te racen? Kom dan naar dit exclusieve LEGO® F1® -thema ‘Build the Thrill Event’! Neem je pitpas en driverbriefing en kies je team. Ga aan de slag met LEGO® stenen om een minifiguur-bestuurder te maken en een ultieme raceauto te bouwen. Daarna is het natuurlijk tijd om te testen hoe goed ze zijn!
Ga naar de pitstop, ga de bouwuitdagingen aan om de klok te verslaan en doe daarna mee met een geweldige race! Kom ook langs bij LEGO® F1® in MINILAND. Welke scènes zie jij?
De Master Model Builder en Playmakers van het Discovery Centre staan voor je klaar met tips en inspiratie, terwijl jij wiel aan wiel rijdt met andere gasten. Voltooi alle uitdagingen en vier de race… Kun jij de pole position veroveren?
Tip: Op de hoogte blijven van leuke evenementen in de Haagse regio? Check regelmatig onze uitagenda.
Laat je banden gieren en doe mee met de LEGO® F1® fun!
Klik op de roze button voor meer informatie en boek je uitje!
Dit evenement beleef je dagelijks t/m 9 juni 2025.
LEGOLAND Discovery Centre Scheveningen
Strandweg 13K
2586 JK Den Haag
Openingstijden
Dit evenement is geopend tijdens de openingstijden van LEGOLAND® Discovery Centre.Prijs
Zie website (via roze button)Toon op kaart
Meer inspiratie


Only the Lonely
Een unieke beleving van Het Nationale Theater over je alleen voelen op een bijzondere, Haagse locatie.
Nieuw: Rivierenland!
Kom uitrazen in Madurodam Rivierenland! Een te gekke spetter- en speelweide voor kleine avonturiers.
Dag van het Kasteel 2025
Het gehele Pinksterweekend staan kastelen en buitenplaatsen in de spotlights!Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Naar Kooman’s Poppentheater in Den Haag!
Verscholen in Den Haag vind je het oudste poppentheater van Nederland: Kooman's Poppentheater. Blogmama Zi bezocht het samen met haar dochtertje. Lees hier hun ervaring!
Het Zeeheldenkwartier: dé plekken voor ouders en kids!
Het Zeeheldenkwartier in Den Haag is een wijk waar zowel jij als je kinderen volop kunnen genieten! Met zijn gezellige sfeer, unieke winkels en talloze kindvriendelijke activiteiten is een hotspot lijstje zo gemaakt!
Zingen bij de Academy of Vocal Arts is súperleuk!
Dat zingen bij de Academy of Vocal Arts een gewéldige ervaring is voor je kind, lees je in dit toffe blog van de trotse moeder van Sam.