Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Speeltuin Leidschendam

Deze speeltuin in Leidschendam is superleuk voor de kids. Met onderaardse tunnel

De Leidschendamse speeltuinvereniging vind je aan de Rozenlaan in Leidschendam. Het is een gezellige buurtspeeltuin met leuke glijbanen, schommels, klimhuisjes, wipjes en een kabelbaan. Ook kun je door een onderaardse tunnel kruipen en in ons grote kasteel net doen of je een prins of prinses bent. Wel moet je dan vast op je benen staan, want je komt alleen bij het kasteel door over een wiebelende touwhangbrug te lopen. Durf jij het?

De speeltuin organiseert het hele jaar door veel activiteiten, zoals hobby, kinderbingo, een paasbrunch, het jaarlijkse zomerfeest, het sinterklaasfeest en nog veel meer. De meeste activiteiten vinden plaats in het clubgebouw of op het terrein van de speeltuin.

De meeste activiteiten zijn alleen voor speeltuinleden. Wil je graag meedoen met de activiteiten, maar ben je (nog) geen speeltuinlid? Klik dan snel verder via de roze button en lees hoe je lid wordt. Snel doen dus!

Tip: op deze site vind je heel veel leuke kinderuitjes in en om Den Haag.

Leidschendamse speeltuinvereniging

Rozenlaan 16

2264 TS Leidschendam

Openingstijden Woensdag 13:30 – 17:30
Vrijdag 15:30 – 17:30
Zaterdag 13:30 – 17:30

Check altijd even de website om teleurstellingen te voorkomen!
Prijs leden gratis, niet-leden €2,-. Gezinslidmaatschap € 37,50 per jaar
Mail direct

Mail direct naar Leidschendamse speeltuinvereniging

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Ontdek het vernieuwde SEA LIFE Scheveningen

Ga op avontuur bij SEA LIFE Scheveningen en duik in een vernieuwde onderwaterwereld vol bijzondere dieren

Zomer in Plaswijckpark

Buitenspeeltuin, binnenspeeltuin, park én dierentuin in één... Plaswijckpark heeft het allemaal!

Zomer vol muziek bij Museon-Omniversum

Bewegen, muziek maken, creatief, films: beleef een zomervakantie vol muziek bij Museon-Omniversum!

EPICX Zomerfestival 0-12 jr

Heel veel waterpret en speelplezier bij EPICX Den Haag deze zomer!

Uitgelicht

Maritieme week in ’t Zuiderzeemuseum

Nieuwe onderwaterwereld bij SEA LIFE

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Nieuwe onderwaterwereld bij SEA LIFE

Goed nieuws voor gezinnen! Vanaf dinsdag 14 juli is het vernieuwde SEA LIFE Scheveningen weer geopend. En er is van alles te zien en te beleven. Van een spectaculaire onderwatertunnel tot interactieve ervaringen en nieuwe manieren om de oceaan te ontdekken.

Een kijkje achter de schermen van de Tweede Kamer? Dit gezinsuitje is verrassend leuk!

Een bezoek aan de Tweede Kamer klinkt misschien niet direct als een uitje waar kinderen enthousiast van worden. Blogmoeder Zi durfde het toch aan met dochter Emily en werden tijdens de Familierondleiding van ProDemos compleet verrast! Met een jonge sympathieke gids, interactieve opdrachten en een kijkje achter de schermen ontdekten we samen hoe de politiek in Nederland werkt. De kinderen hingen werkelijk aan de lippen van de gids.

Vier de zomer in de bieb! Gratis activiteiten én leuke boekentips

Blijf je deze zomer in Den Haag? Dan is de Bibliotheek Den Haag een fijne plek om samen naartoe te gaan. In de Zomerbieb is elke dag iets te doen. Van creatieve workshops en voorleesmomenten tot spelletjes, speurtochten en zomerse boekentips. En het mooiste? Alle activiteiten zijn gratis.

26x zomeruitjes met kids door heel Nederland

Van paleizen en musea tot waterpret, theater en avontuurlijke doe-uitjes: ontdek 26 favoriete zomeruitjes voor gezinnen door heel Nederland.