
Lekker vies worden!
Vandaag is het ModderDag! Lekker spelen in de blubs en je mag éxtra vies worden!
Vandaag is het ModderDag! Veel kinderdagverblijven, BSO’s, scholen en andere opvangorganisaties doen mee met deze dag en organiseren allerlei modderactiviteiten. Op de site van Modderdag (klik door via de roze button hieronder) vind je welke organisaties meedoen.
Maar je kunt natuurlijk ook zelf lekker de blubs in! Zand en water is alles wat je nodig hebt en je kids vermaken zich gegarandeerd. Leuk en hartstikke leerzaam!
Data:
Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.
Meer inspiratie


WonderDagen in Scheveningen
Betaalbaar zomervakantiefestival vol met creatieve workshops, muziek en indoor beachgames!
Sportzomer Festival Bokkefort
Een middag vol sport, spel en plezier voor kinderen in Bokkefort! Helemaal gratis!
Liliane Mandema Memorial
Een bijzondere atletiekdag met clinics en een massastart voor kinderen en volwassenenBlogs & inspiratie
Alle blogs
Naar Paleis Noordeinde & Koninklijke Stallen!
Bezoek Paleis Noordeinde én de Koninklijke Stallen en doe de nieuwe multimediatour voor kinderen! Wat een bijzonder uitje deze zomervakantie voor het hele gezin. Hier lees je onze ervaring. Tip: reserveer snel je kaartjes!
Met korting naar World of Dinos in Rotterdam!
Kidsproof actie! Koop tickets met 25% korting voor World of Dinos in Rotterdam. Wroah, mooie deal! Geweldig gezinsuitje in de Van Nelle Fabriek in Rotterdam.
Zomeruitjes in Zuid-Holland
Vier de zomervakantie met leuke uitjes in Zuid-Holland! Van frietbaden en luchtkussenparken tot koninklijke stallen, dino’s, speurtochten en zomerkampen. Zet je favorieten in je agenda en geniet met je kinderen van een zomer vol fijne herinneringen.