Monkey Town Delft peuters
Elke doordeweekse dag is het peuterochtend bij Monkey Town Delft met speciaal peutertarief!
Ouders met peuters opgelet: Speciaal peutertarief.
Voor kinderen van 1 t/m 3 jaar die doordeweeks (maandag t/m vrijdag) voor 11.30 uur binnenkomen geldt een entreeprijs van €5,95. Oudere kinderen zijn dan natuurlijk ook welkom. Tijdens vakanties en feestdagen vervalt het peutertarief.
Begeleiders gratis entree, WIFI en sporten
Vanaf 18 jaar is de entree gratis. Natuurlijk is er WIFI aanwezig en voor de sportende ouders is er zelfs een sportruimte met uitzicht over de spelende kinderen. Liever een kop koffie; ook dat kan in de koffiebar!
In dit overdekte speelparadijs kun je klimmen en klauteren, in de ballenbak springen, van de glijbaan af en nog veel meer! Er is ook een aparte speelzone voor de peuters, een sportruimte voor ouders en je kunt er knikkerbanen bouwen.
Verder kun je bij Monkey Town Delft ook lasergamen, je eigen verjaardagskamer boeken en als jarige een cadeautje uitzoeken in de Goudmijn! Nieuw: Bowlingbanen geopend, online bowlen te boeken bij een kinderfeestje.
Via de roze button kom je op de website van Monkey Town Delft.
Tip: benieuwd naar nog wat er nog meer te doen is in Den Haag en omgeving? Kijk dan eens bij onze Eropuit-tips Den Haag.
Monkey Town Delft
Rijksstraatweg 39
2645 BT Delfgauw
Openingstijden
Elke dag open 9.00 tot 18.00 uur. Check de site voor feestdagen.Prijs
Het peutertarief van € 5,95 is geldig van maandag tot en met vrijdag bij binnenkomst vóór 11.30 uur en speciaal voor peuters van 1 tot en met 3 jaar. Weekenden, schoolvakanties en feestdagen zijn uitgesloten.Toon op kaart
Lijstjes voor Den Haag
Meer inspiratie
Zoetermeer is griezelig gezellig deze herfst
Van springen en theater tot Halloweenstad: onze tips voor de herfstvakantie in Zoetermeer!
Licht uit, spot aan!
In het Kinderboekenmuseum haal je het podiumbeest in jezelf naar boven! Kinderboekenweek & herfstvakantie
Bouncen in de herfstvakantie!
Beleef deze herfstvakantie een gaaf uitje of feestje bij Bounce Valley Delft of Zoetermeer!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Herfstvakantie vol robots in Delft; 6 te gekke uitjes voor nieuwsgierige kinderen.
Deze herfstvakantie staat Delft volledig in het teken van robotica, technologie, kunst en innovatie. Tijdens het themajaar The robots are coming verandert de stad in een grote ontdekkingsplek waar kinderen kunnen spelen, bouwen, onderzoeken én zich verwonderen. Perfect voor nieuwsgierige basisschoolkinderen én hun ouders.
Springplezier voor het hele gezin bij Bounce Valley Delft
Op zoek naar een actief gezinsuitje in Delft waar jullie samen kunnen springen en lekker losgaan? Bounce Valley Delft is een groot indoor luchtkussenpark vol kleurrijke obstakels, glijbanen, nettenparcours en golf! Ideaal voor kinderen die hun energie kwijt willen én ouders die graag meedoen. Wij gingen langs en ontdekten waarom dit springpark zo geliefd is bij gezinnen in Den Haag en omgeving.
Oktober 2026 – feestmaand voor kids in de bieb!
Zingen, dansen, toneelspelen, luisteren naar verhalen, knutselen en natuurlijk lekker lezen. In oktober staat er bij Bibliotheek Den Haag extra veel voor kinderen op het programma. Alles is gratis! Hier lees je er alles over.