Open Atelier
Laat je creativiteit stromen bij Beelden aan Zee in Den Haag!
30 december | Beelden aan Zee
Tijd om lekker met je handen te werken! In het Open Atelier van Museum Beelden aan Zee mogen kinderen helemaal los met klei, verf en andere materialen. Dit keer draait alles om beweging en vorm, geïnspireerd door de tentoonstelling Ryan Gander X Edgar Degas, Pas de Deux.
Maak zelf een dansend kunstwerk
Wat gebeurt er als klei gaat dansen? Onder begeleiding van een museumdocent ontdekken kinderen hoe je beweging kunt vangen in een beeld. Met boetseerhoutjes, klei en een flinke dosis fantasie ontstaan er eigenwijze danseressen, springende figuren en sierlijke houdingen.
De docent helpt je op weg, moedigt aan en daagt uit om nét dat stapje verder te gaan. Of je nu houdt van priegelen, kneden of groot werken, hier mag alles.
Vrij werken in een creatieve sfeer
Het atelier is open, gezellig en laagdrempelig. Kinderen kunnen binnenlopen, materiaal pakken en direct beginnen. Er liggen verrassende opdrachten klaar, sommige nieuw, andere uit de bekende kast vol inspiratie. Alles mag, zolang je maar plezier hebt in het maken.
Ouders mogen natuurlijk even meekijken of gewoon genieten van al dat creatieve enthousiasme.
Het Open Atelier is een heerlijke plek waar kinderen hun fantasie tot leven brengen.
Op onze uitagenda vind je nog veel meer creatieve kinderactiviteiten in Den Haag.
Klik op de roze button om meer te lezen over Museum Beelden aan Zee en kom lekker kleien met de dansers van Degas!
Data:
- dinsdag 30 december 2025
PS: klik op de roze button om te kijken of deze activiteit ook op andere data mogelijk is.
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Ontdek het programma 2025/2026 van Amare voor gezinnen!
Welkom bij Amare, het culturele hart van Den Haag waar magie, muziek en avontuur samenkomen! Voor ouders met kinderen in de basisschoolleeftijd is Amare dé plek om samen theater, muziek en meer te beleven. Laat je inspireren door het aanbod en ontdek waarom een bezoek aan Amare een must is voor jouw gezin.
Griezelen met kids in Den Haag en omgeving
De leukste en spannendste Halloween-activiteiten voor kinderen in Den Haag, Zoetermeer en de regio.
Sinterklaas intocht in en om Den Haag! 2025
Hoera! Sinterklaas en de Pieten zijn (bijna) weer in Nederland. Bekijk hier de intochten en de leukste Sint activiteiten in 2025 voor kinderen in en om Den Haag!