Museum Swaensteyn
Museum Swaensteyn is het huis voor de geschiedenis van Leidschendam en Voorburg.
Gevestigd in het Notarishuis in de Herenstraat, een van de oudste gebouwen van het Huygenskwartier van Voorburg, vind je Museum Swaensteyn.
Je vindt er tentoonstellingen over de Romeinen en Forum Hadrian en het bijzondere leven van Oranje prinses Marianne.
Ook vind je meerdere keren per jaar tijdelijke tentoonstellingen.
Check de website naar de tentoonstellingen van dit moment. Klik hiervoor op de roze button.
Tip: wil je op de hoogte blijven van leuke activiteiten bij jou in de buurt? Schrijf je dan nu in voor onze gratis Nieuwsbrief!
Museum Swaensteyn
Herenstraat 101
2271 CC Voorburg
Openingstijden
Voor de meest actuele openingstijden zie websitePrijs
Check de website via de roze button.
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Den Haag
Meer inspiratie
Gratis sporten in Den Haag
Doe mee met de Haagse Sportzomer Festivals in verschillende wijken. Helemaal gratis!
Zomer bij Kunstmuseum Den Haag
Kom lekker buiten schilderen, kleien en timmeren in de museumtuin van het Kunstmuseum deze zomer!
Maurits muis in het Mauritshuis
Creatief aan de slag met de workshops in het Mauritshuis deze zomervakantie. Gratis entree voor kinderen!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Een kijkje achter de schermen van de Tweede Kamer? Dit gezinsuitje is verrassend leuk!
Een bezoek aan de Tweede Kamer klinkt misschien niet direct als een uitje waar kinderen enthousiast van worden. Blogmoeder Zi durfde het toch aan met dochter Emily en werden tijdens de Familierondleiding van ProDemos compleet verrast! Met een jonge sympathieke gids, interactieve opdrachten en een kijkje achter de schermen ontdekten we samen hoe de politiek in Nederland werkt. De kinderen hingen werkelijk aan de lippen van de gids.
Techniekstudio TU Delft: zelf bouwen en ontwerpen
Een robot programmeren, een fidget spinner maken van gerecycled plastic of experimenteren met kunst. Mariska ging met haar gezin op bezoek bij de Techniekstudio van TU Delft Science Centre en vertelt waarom dit zo'n leuke activiteit is voor nieuwsgierige kinderen.
LEGOLAND® Discovery Centre daar wil je naartoe!
Jippie! We gaan met 3 enthousiaste kidsreporters naar LEGOLAND® Discovery Centre Scheveningen! Dat gebouw op de boulevard van Scheveningen waar die toffe giraffe Gigi voor staat.... Wat een geweldig kleurrijk LEGO® speelparadijs voor kinderen!