Natuurspeelplaats Tipi Tuin
Een waterspeelgreppel, waterpomp, boomstammenroute en een wilgentunnel zorgen voor veel speelplezier!
In de Zoetermeerse wijk Palenstein vind je Natuurspeelplaats Tipi Tuin. Een super leuke speelplaats waar je je uren vermaakt!
Maak plezier in de ondiepe waterspeelgreppel waar je lekker met water kunt kliederen uit de pomp. Verken het avonturenpad met stapstammen en evenwichtsboomstammen over de greppel. Verstop je in de wilgentunnel en loop over het mikadopad.
En neem ook zeker even een kijkje vanaf het uitkijkpunt dat uitzicht biedt op het kleine diertjesbos. Hier zijn schuil- en nestgelegenheden gemaakt voor allerlei dieren. In de bloementuin kun je lekker rustig zitten en genieten van de dieren en bloemen om je heen.
Je ziet, deze natuurspeelplaats is zeker een bezoekje waard.
Meer informatie over de Tipi Tuin vind je op de website. Klik hiervoor op de roze button.
Tip: kijk ook eens bij onze buitenspeeltips voor leuke spelletjes die je buiten kunt doen!
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Leren over water & natuur met de klas bij Dunea in Meijendel
Voor basisschoolklassen zijn er leuke programma's en gastlessen in de duinen van Meijendel en gewoon in de klas. Bekijk hier het aanbod van Dunea en maak met de klas kennis met natuur, drinkwater en het duingebied Meijendel!
18x leuke meivakantie-tips door heel Nederland!
Avontuurlijke uitjes, vrolijke voorstellingen, nieuwe films, toffe musea en leuke kampen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de meivakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!
Hart Beach: surf, eten en heel veel fun voor kinderen en ouders!
Run to the sun bij Kidsproof favoriet en alleskunner Hart Beach Scheveningen!