Schilderen over vrede
Kinderen maken hun eigen kunstwerk tijdens de workshop van Colors for Peace en NGO DEI.
Zaterdag 12 september 2026 | Den Haag
Kinderen van 4 t/m 12 jaar tekenen en schilderen wat vrede, samenleven en verbondenheid voor hen betekenen. Ze starten voor het Vredespaleis en gaan daarna verder met schilderen bij NGO DEI Gallery.
De middag begint om 13.00 uur met een rondleiding door het bezoekerscentrum van het Vredespaleis. Daarna gaan de kinderen buiten tekenen. Vervolgens verplaatst de workshop zich naar de galerie aan het Westeinde.
Een selectie van de gemaakte kunstwerken krijgt daarna een plek in een tentoonstelling bij NGO DEI Gallery. Deze is te zien van 20 september t/m 4 oktober.
Er kunnen maximaal 20 kinderen meedoen. Vooraf aanmelden is nodig.
Waarom is dit een leuk Kidsproof-uitje?
✓ Kinderen tekenen én schilderen zelf
✓ Voor kinderen van 4 t/m 12 jaar
✓ Rondleiding bij het Vredespaleis
✓ Maximaal 20 deelnemers
✓ Eigen kunstwerk kan onderdeel worden van de tentoonstelling
Wie: kinderen van 4 t/m 12 jaar
Wat: rondleiding, tekenen en schilderen
Wanneer: zaterdag 12 september, 13.00-15.30 uur
Waar: Vredespaleis en NGO DEI Gallery, Westeinde 25, Den Haag
Reserveren: vooraf aanmelden via het inschrijfformulier
Ontdek meer leuke uitjes in de regio in onze uitagenda
Klik op de roze websitebutton op deze pagina voor alle info en aanmelden
Data:
- zaterdag 12 september 2026 Zet in mijn agenda
PS: klik op de roze button om te kijken of deze activiteit ook op andere data mogelijk is.
Vredespaleis
Carnegieplein 2
2517 KJ Den Haag
Openingstijden
zaterdag 12 september, 13.00-15.30 uurToon op kaart
Meer inspiratie
Open Dag Tweede Kamer
Neem een kijkje achter de schermen tijdens de Open Dag van de Tweede Kamer.
Familiezondag in Amare
Kom genieten van een gratis weekenduitje voor het hele gezin met workshops en voorstellingen in Amare.
Stadsspelen Den Haag
Probeer gratis sporten uit bij Stadsspelen Den Haag; een sport- en beweegfestival voor het hele gezin.Blogs & inspiratie
Alle blogs
Een kijkje achter de schermen van de Tweede Kamer? Dit gezinsuitje is verrassend leuk!
Een bezoek aan de Tweede Kamer klinkt misschien niet direct als een uitje waar kinderen enthousiast van worden. Blogmoeder Zi durfde het toch aan met dochter Emily en werden tijdens de Familierondleiding van ProDemos compleet verrast! Met een jonge sympathieke gids, interactieve opdrachten en een kijkje achter de schermen ontdekten we samen hoe de politiek in Nederland werkt. De kinderen hingen werkelijk aan de lippen van de gids.
Zingen bij de Academy of Vocal Arts is súperleuk!
Dat zingen bij de Academy of Vocal Arts een gewéldige ervaring is voor je kind, lees je in dit toffe blog van de trotse moeder van Sam.
Leren over water & natuur met de klas bij Dunea in Meijendel
Voor basisschoolklassen zijn er leuke programma's en gastlessen in de duinen van Meijendel en gewoon in de klas. Bekijk hier het aanbod van Dunea en maak met de klas kennis met natuur, drinkwater en het duingebied Meijendel!