
Niekie’s Kinderfeestje
Terug naar het overzichtNiekie Kids Design verzorgt creatieve kinderfeestjes. Van strandtas pimpen tot robot maken en veel meer!
Ben je dol op knutselen? Dan is een feestje verzorgd door Niekie Kids Design echt iets voor jou!
Er zijn heel veel verschillende mogelijkheden. Zo kun je bijvoorbeeld:
– een strandtas pimpen
– een robot maken
– letter pimpen
– een Rare Vogel maken
– of een lampje pimpen
Feestjes duren tussen de 1,5 en 2 en uur en kunnen bij jou thuis of op een locatie naar keuze worden gegeven. De feestjes zijn geschikt voor verschillende leeftijden.
Meer informatie over deze creatieve partijtjes kun je vinden op de website van Niekie Kids Design. Klik hiervoor op de roze button.
Tip: wist je dat je Niekie Kids Design ook kunt uitnodigen op je feestje om te schminken. Kan ze super goed!
Deel deze tip:
Niekie Kids Design
Fazantlaan 4
2261 BT Leidschendam
Openingstijden
In overlegPrijs
€15,- per kind (minimaal 8 kinderen) - 1 uur schminken is €35,-Tips van de maand


Sir Winston Fun & Games
Op zoek naar een uitdagend en cool kinderfeestje? Boek dan je feestje bij Sir Winston Fun & Games!
Kookfeest Haagse Kookschool
Leer tijdens je partijtje de lekkerste dingen koken bij dé Kinderkookschool van Den Haag!
Kooman’s verjaardagsfeestje
Vier je kinderfeestje in het oudste poppentheater van Nederland in de Frankenstraat in Den Haag. 5+Blogs & inspiratie
Alle blogs
Leukste schaatsbanen en ijsbanen in en om Den Haag
2024 - Tips om te schaatsen in en om Den Haag! De leukste (pop-up) schaatsbanen en ijsbanen voor je op een rijtje. Ook gratis schaatsbanen voor kinderen.
Lentekriebels Festival 2025 in Den Haag!
De leukste jeugdvoorstellingen zie je in de voorjaarsvakantie tijdens het Lentekriebels Festival! Ook zijn er leuke workshops en kun je cupcakes versieren. Kijk snel en reserveer!
Maak kennis met Menno de Groot in het Mauritshuis.
Voorjaarsvakantie in het Mauritshuis met verrassende en interessante activiteiten voor kinderen. Kies je voor Maurits Muis? Een speurtocht? Of ga je voor een activiteit bij de nieuwste tentoonstelling Huis in de storm - Museum in oorlogstijd? Maak kennis met de 11-jarige Menno de Groot. Hij woonde tijdens de oorlog in het Mauritshuis.