Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Surf kinderfeestje

Spelen op het strand, skaten en surfen bij Noordzee Surfschool. Dat is een cool feestje!

Hoe cool is dat? Surfen tijdens je partijtje! Het kan bij Noordzee Surfschool.

Je krijgt een uur les van gecertificeerde instructeurs, waarin je de basis van het surfen uitgelegd krijgt.

Het feestje is geschikt voor minimaal 6 kinderen die 6 jaar of ouder zijn. 
Noordzee Surfschool zorgt voor een surfboard en een wetsuit. Het enige wat je zelf mee hoeft te nemen zijn schoenen, zwemkleding, een handdoek en slippers.

De kosten voor het Surf feestje zijn €15,- per kind.
Wil je ook graag nog wat eten en drinken? Dan kun je kiezen voor het Surf feestje de luxe. Je krijgt dan ook limonade en een kindermenu. De kosten voor deze variant zijn €22,- per kind.

Wil je meer weten over de Surf feestjes van Noordzee Surfschool? Klik dan op de roze button om naar de website te gaan.

Tip: wist je dat je ook wekelijks surflessen kunt volgen bij Noordzee Surfschool?

Tip: Kidsproof houdt je ook via Facebook op de hoogte van leuke activiteiten bij jou in de buurt. Like onze pagina nu en mis niets!

Noordzee Surfschool

Badhuisstraat 210

2584 HN Den Haag

Openingstijden Zie website
Prijs Surf feestje €15,- per kind Surf feestje de luxe €22,-
Mail direct

Mail direct naar Noordzee Surfschool

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

VR Kinderfeestje bij The Park VR

Ontdek samen een verbluffende virtual reality wereld bij The Park VR in Den Haag!

Kinepolis Kinderfeestje

Vier je verjaardag als een echte ster bij Kinepolis Leidschendam in de Mall of the Netherlands!

Kookfeest Haagse Kookschool

Leer tijdens je partijtje de lekkerste dingen koken bij dé Kinderkookschool van Den Haag!

FunZone Zoetermeer feestje

Vier je feestje bij FunZone Zoetermeer. Lekker springen, klimmen, klauteren met je vriendjes!

Uitgelicht

NU: tickets met korting voor de show van Disney On Ice!

Kidsproof Fun & Veiligheidsfestival

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Leren over water & natuur met de klas in Meijendel

Voor basisschoolklassen zijn er leuke programma's en gastlessen in de duinen van Meijendel en gewoon in de klas. Bekijk hier het aanbod van Dunea en maak met de klas kennis met natuur, drinkwater en het duingebied Meijendel!

Kinderboeken shoppen in Den Haag

Op zoek naar een mooi boek om cadeau te doen? Bij deze boekwinkels in Den Haag slaag je gegarandeerd! Of je nou een boek zoekt voor je eigen mini of als cadeau, er is voor elk kind een boek te vinden. Van eerste boekjes tot spannende Young Adults en alles er tussen in. Extra leuk; in deze winkels wordt ook heel veel georganiseerd voor kinderen. Kom naar een voorstelling, luister naar een verhaal of doe mee aan workshop!

Zingen bij de Academy of Vocal Arts is súperleuk!

Dat zingen bij de Academy of Vocal Arts een gewéldige ervaring is voor je kind, lees je in dit toffe blog van de trotse moeder van Sam.

Theaterschool Rabarber: spelen, maken, beleven!

In het hart van Den Haag is Theaterschool Rabarber dé plek waar kinderen en jongeren van 4 tot 21 jaar niet alleen de kunst van het theater leren, maar ook zichzelf ontdekken en ontwikkelen. Meld je kind NU aan en schitter op het podium. De inschrijvingen voor seizoen 25/26 zijn gestart!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief