Onder de Watertoren
Tegenover de oude watertoren bij Meijendel vind je dit relaxte horecapaviljoen.
Tussen Scheveningen en Wassenaar is het heerlijk wandelen en fietsen. En even pauzeren tijdens zo’n tocht is heel fijn bij Onder de Watertoren.
Lekker op het terras met het mooie uitzicht even bijkomen met een drankje of een ijsje. Een lekker stuk appeltaart. Of misschien blijf je wel lunchen of dineren. Voor de kids zijn er aparte menu’s te verkrijgen.
Leuk ook om even op het gebouw van onder de watertoren te klimmen via de trappen en te genieten van de mooie omgeving. Natuurlijk een ijsje toe, wat een leuke stop. Aanrader!
Meer over deze fijne plek lees je in ons blog het Best bewaarde geheim van Den Haag!
Tip: heb jij je al ingeschreven voor onze maandelijkse nieuwsbrief vol leuke tips met de kids in en om Den Haag?
Onder de Watertoren
Pompstationsweg
Den Haag
Openingstijden
In de wintermaanden vaak alleen in het weekend open. Check de website voor de actuele openingstijden!Prijs
zie website voor de menukaartLijstjes voor Den Haag
Meer inspiratie
Eetcafé Zout
Geweldig eetcafé met kinderen aan de kust, met animatie, (water-) speeltuin en heerlijk eten!
BijEssie kidscafé Delft
BijEssie speel- & ontdek café in Delft, wat een fijne plek!
Nieuwsbrief tips Den Haag!
Wil jij de leukste tips voor de schoolvakanties ontvangen? Schrijf je in voor de Kidsproof nieuwsbrief!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Een kijkje achter de schermen van de Tweede Kamer? Dit gezinsuitje is verrassend leuk!
Een bezoek aan de Tweede Kamer klinkt misschien niet direct als een uitje waar kinderen enthousiast van worden. Blogmoeder Zi durfde het toch aan met dochter Emily en werden tijdens de Familierondleiding van ProDemos compleet verrast! Met een jonge sympathieke gids, interactieve opdrachten en een kijkje achter de schermen ontdekten we samen hoe de politiek in Nederland werkt. De kinderen hingen werkelijk aan de lippen van de gids.
26x zomeruitjes met kids door heel Nederland
Van paleizen en musea tot waterpret, theater en avontuurlijke doe-uitjes: ontdek 26 favoriete zomeruitjes voor gezinnen door heel Nederland.
Nieuwe onderwaterwereld bij SEA LIFE
Goed nieuws voor gezinnen! Vanaf dinsdag 14 juli is het vernieuwde SEA LIFE Scheveningen weer geopend. En er is van alles te zien en te beleven. Van een spectaculaire onderwatertunnel tot interactieve ervaringen en nieuwe manieren om de oceaan te ontdekken.