Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Onder de Watertoren

Tegenover de oude watertoren bij Meijendel vind je dit relaxte horecapaviljoen.

Tussen Scheveningen en Wassenaar is het heerlijk wandelen en fietsen. En even pauzeren tijdens zo’n tocht is heel fijn bij Onder de Watertoren.

Lekker op het terras met het mooie uitzicht even bijkomen met een drankje of een ijsje. Een lekker stuk appeltaart. Of misschien blijf je wel lunchen of dineren. Voor de kids zijn er aparte menu’s te verkrijgen.

Leuk ook om even op het gebouw van onder de watertoren te klimmen via de trappen en te genieten van de mooie omgeving. Natuurlijk een ijsje toe, wat een leuke stop. Aanrader!

Meer over deze fijne plek lees je in ons blog het Best bewaarde geheim van Den Haag!

Tip: heb jij je al ingeschreven voor onze maandelijkse nieuwsbrief vol leuke tips met de kids in en om Den Haag?

 

 

 

Onder de Watertoren

Pompstationsweg

Den Haag

Openingstijden In de wintermaanden vaak alleen in het weekend open. Check de website voor de actuele openingstijden!
Prijs zie website voor de menukaart
Mail direct

Mail direct naar Onder de Watertoren

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer

Uitgelicht

Zomerpaleis

Op avontuur bij het Nationaal Militair Museum!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Zomeruitjes in Zuid-Holland

Vier de zomervakantie met leuke uitjes in Zuid-Holland! Van frietbaden en luchtkussenparken tot koninklijke stallen, dino’s, speurtochten en zomerkampen. Zet je favorieten in je agenda en geniet met je kinderen van een zomer vol fijne herinneringen.

Top 10 zomerboeken voor kinderen uit de Zomerbieb

De leukste verhalen voor op het strand, in de auto of gewoon lekker thuis op de bank: met deze zomerboeken van de Bibliotheek Den Haag hoeft niemand zich te vervelen. Duik in grappige, spannende of magische werelden en geniet van een zomer vol leesplezier!

8 x Spelen met water in een leuke waterspeeltuin en om Den Haag!

Een speeltuin is altijd leuk. En helemaal als je er ook lekker met water kunt spelen! Daarom deze 8 waterspeeltuinen in de regio Den Haag voor urenlang speelplezier!

Met korting naar World of Dinos in Rotterdam!

Kidsproof actie! Koop tickets met 25% korting voor World of Dinos in Rotterdam. Wroah, mooie deal! Geweldig gezinsuitje in de Van Nelle Fabriek in Rotterdam.