Kicking Horse Café
Achterin boekhandel Paagman in het Statenkwartier vind je dit leuke café. Voor ontbijt, lunch en diner!
Je bestelt iets lekkers bij de counter. Daar heb je even voor nodig, want er is zoveel om uit te kiezen. Daarna kies je een tafeltje uit en hoef je alleen nog maar te wachten tot het wordt gebracht.
Met het Kicking Horse Café heeft Paagman een stukje Canada naar Nederland gebracht. De koffie & thee komen uit de Rocky Mountains. Het interieur is gebaseerd op boomstammetjes uit Canada. En uiteraard ontbreekt het paard ook niet. Erop klimmen mag!
Kijk voor meer informatie even op de site via de roze button hieronder.
Tip: we hebben nog veel leuke plekken om te eten met kids voor je verzameld.
Kicking Horse Café
Frederik Hendriklaan 217
2582 CB Den Haag
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Den Haag
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Hart Beach: surf, eten en heel veel fun voor kinderen en ouders!
Run to the sun bij Kidsproof favoriet en alleskunner Hart Beach Scheveningen!
Zingen bij de Academy of Vocal Arts is súperleuk!
Dat zingen bij de Academy of Vocal Arts een gewéldige ervaring is voor je kind, lees je in dit toffe blog van de trotse moeder van Sam.
8 x Spelen met water in een leuke waterspeeltuin en om Den Haag!
Een speeltuin is altijd leuk. En helemaal als je er ook lekker met water kunt spelen! Daarom deze 8 waterspeeltuinen in de regio Den Haag voor urenlang speelplezier!