Panasj hockeyschool 3+
Bij deze leuke hockeyschool kun je vanaf 3 jaar al terecht! Speelse methode met veel muziek en spel.
Ben je nog geen 6 maar wil je al wel kennismaken met hockey? Dat kan bij Panasj! In Den Haag in Benoordenhout – Bezuidenhout – Scheveningen
Statenkwartier – Voorburg – Vroondaal
Junioren (3 en 4-jaar)
Peuters en kleuters maken voor het eerst kennis met stick en bal, samen met één van hun ouders, waarbij de nadruk uiteraard ligt op spel en plezier.
Al het vrolijk gekleurde Panasj-materiaal is speciaal ontworpen voor kinderen en stimuleert hun coördinatie, behendigheid en balans. Doel van iedere oefening is het bevorderen van de motoriek, maar belangrijker nog is het om lol te hebben!
Met hulp van je ouders krijg je naast de motorische spelletjes voorzichtig een paar basisprincipes van het hockey aangereikt.
Hockeyschool ( 5 tot 7 jaar) (8 tot 10 jaar)
Je leert onder professionele begeleiding de nieuwste, maar ook de basistechnieken onder controle te krijgen. Ook als je al op hockey zit is de Panasj-methode een fantastische aanvulling op de reguliere clubtraining.
Panasj next level (10-14 jaar)
Panasj hockeykampen
Er zijn kampen voor groot en klein van 3,5 tot 14 jaar. Tijdens de Panasj kampen staan hockey en plezier boven aan!!
Ideaal, er zijn meerdere locaties in en om Den Haag waar je kunt hockeyen, nu ook in Voorburg! Klik via de roze button door naar de website voor meer info.
Panasj Den Haag
Breitnerlaan 298
2596 HG Den Haag
Openingstijden
zie website via roze buttonPrijs
zie website via roze buttonToon op kaart
Lijstjes voor Den Haag
Meer inspiratie
Academy of Vocal Arts
De Academy of Vocal Arts in Den Haag is dé zangschool voor kinderen van 3,5 tot 16 jaar in Nederland.
The Residents Stadsorkest
Ben jij gek op muziek? Speel dan mee met het Residentie Orkest op verschillende podia!
Goals4Kids
Goals4Kids is bewegen voor peuters en kleuters van 1,5 tot en met 6 jaar, geïnspireerd op voetbal!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Het Lentekriebels Festival 2026 in Den Haag
In de voorjaarsvakantie is het weer feest voor theaterliefhebbers! Tijdens het Lentekriebels Festival zie je de mooiste voorjaarsvakantie voorstellingen in Theater a/h Spui en de Koninklijke Schouwburg. Ook leuke activiteiten!
Tip: Captain Fantastic is buitengewoon fantastisch!
Wat gebeurt er als je je kinderen opvoedt zonder schermen, zonder school en zonder regels? Wij waren bij de première van Captain Fantastic. Deze muzikale familievoorstelling van HNTjong en Het Nationale Theater zet je aan het denken. Over opvoeden. Over vrijheid. En over wat écht belangrijk is. Goed nieuws: vanaf nu tourt Captain Fantastic door heel Nederland. Ontdek waar ze spelen en stap samen dit buitengewone avontuur in.
Maak je eigen Maurits(vogel)huis deze voorjaarsvakantie.
In het Mauritshuis staat alles in het teken van vogels, kunst en zelf (vogelhuisjes) maken. Ga op pad met Maurits Muis en de vreemde vogels of doe een speurtocht. Perfect voor een leuk uitje met de kinderen, midden in de stad.