Peppa Pig binnenspeeltuin
Peppa Pig World of Play binnenspeeltuin in The Mall of The Netherlands Leidschendam.
Peppa Pig fans opgelet, want hier moet je naartoe! Peppa Pig World of Play is dé binnenspeeltuin die peuters, kleuters en hun familie meeneemt in de magische wereld van Peppa Pig. Je vindt deze magische beleving in de Mall of the Netherlands in Leidschendam.
Ontdek en verwonder je in de wereld van Peppa Pig en maak een leuke, leerzame en vrolijke reis! Met maar liefst 12 themagebieden komt de wereld van Peppa Pig tot leven.
Praktisch
Kinderen van 8 jaar of jonger kunnen de speeltuin van Peppa Pig alleen samen met hun familie bezoeken (met een verantwoordelijke volwassene van minimaal 18 jaar oud). Iedereen heeft een ticket nodig.
Kinderen <1 jaar hebben gratis toegang, voor 1 t/m 8 jaar is er het kinderticket en vanaf 9 jaar is het een volwassenticket.
Jaarpassen
Helemaal fan van deze binnenspeeltuin? Schaf dan een jaarpas aan, lekker voordelig voor als je in de buurt woont! De jaarpas is geldig voor 1 kind en geeft gratis toegang voor 1 volwassene per bezoek.
Met een zilveren jaarpas à €95,- krijg je 12 maanden lang vrije toegang van maandag t/m vrijdag. Met de gouden jaarpas à €139,- krijg je 12 maanden lang 7 dagen per week gratis toegang. Een vooraf gereserveerd tijdslot is vereist.
Klik door op de roze websitebutton voor meer informatie en tickets.
Tip: meld je aan voor de nieuwsbrief van Kidsproof Den Haag en ontvang gratis de leukste tips voor ouders en kids in je mailbox!
Peppa Pig World of Play binnenspeeltuin
Liguster 202
2262 AK Leidschendam
Openingstijden
10.00 -18.00 uur. Laatste toegang om 16.00 uur.winkel open tot 20.00 uur.
Prijs
Kinderticket: online v.a. €19,-Volwassenticket: online v.a. €6,-
Kijk voor precieze prijzen en reserveren op de website via de roze button.
Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Met je kinderen naar het Residentie Orkest 2025/2026
Klassieke muziek met je kinderen? Dat kan perfect bij de familieconcerten van het Residentie Orkest. Van Sinterklaas tot Anne de Poes. Na de voorstellingen kunnen kinderen ook zélf aan de slag in de instrumententuin. Een bijzondere ervaring!
Sinterklaas intocht in en om Den Haag! 2025
Hoera! Sinterklaas en de Pieten zijn (bijna) weer in Nederland. Bekijk hier de intochten en de leukste Sint activiteiten in 2025 voor kinderen in en om Den Haag!
Ontdek het programma 2025/2026 van Amare voor gezinnen!
Welkom bij Amare, het culturele hart van Den Haag waar magie, muziek en avontuur samenkomen! Voor ouders met kinderen in de basisschoolleeftijd is Amare dé plek om samen theater, muziek en meer te beleven. Laat je inspireren door het aanbod en ontdek waarom een bezoek aan Amare een must is voor jouw gezin.