Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Frambozenfeestje!

Pluk zelf je frambozen en maak een lekker taartje, half Mei tot Oktober bij Framblij!

De laatste plukdag van 2017 is inmiddels geweest. Ongeveer half mei kunnen we weer leuk komen plukken bij Framblij! Tot volgende jaar!

Bij Framblij kun je (bijna) het hele jaar door frambozen plukken! Je bent welkom van half Mei tot (en met) Oktober.

Dat is superleuk, zeker ook voor een kinderfeestje. Je krijgt een rondleiding, gaat natuurlijk frambozen plukken in de kassen en daarna een frambozentaartje maken én opeten. Wat een feest bij Framblij!

Tip: iedere woensdagmiddag en zaterdagochtend kun je plukken bij Framblij. Check ook onze Uitagenda!

Tip: Op Kidsproof vind je nog veel meer leuke activiteiten om samen met je kids te doen in de Haagse regio!

Plukkerij Framblij

Zwartendijk 11

2681 LM Monster

Openingstijden


Prijs Ongeveer €8,50 pp (minimaal 8 kinderen). €10,- p.p. incl een mini schattig potje jam.
Mail direct

Mail direct naar Plukkerij Framblij

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Kinderfeestje Aquapark

Vier je feestje bij Storm Aquapark, het waterpretpark in de Vlietlanden. Ook bubbelbal, suppen en meer!

FunZone Zoetermeer feestje

Vier je feestje bij FunZone Zoetermeer. Lekker springen, klimmen, klauteren met je vriendjes!

Freerunfeestje Zoetermeer

Vier een spectaculair freerun-kinderfeestje met Parkour Disciplines! Op een binnen- of buitenlocatie.

Hart Beach kinderfeestjes

Beach Games, surfen, longboarden of Schatzoeken? Het kan bij Hart Beach, dé surfschool van Scheveningen!

Uitgelicht

Een parel aan de kust!

FunZone: oneindig veel binnenpret

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Het Zeeheldenkwartier: dé plekken voor ouders en kids!

Het Zeeheldenkwartier in Den Haag is een wijk waar zowel jij als je kinderen volop kunnen genieten! Met zijn gezellige sfeer, unieke winkels en talloze kindvriendelijke activiteiten is een hotspot lijstje zo gemaakt!

Dagje Scheveningen met kinderen!

Scheveningen, de bekendste badplaats van Nederland, bruist van activiteiten voor gezinnen: van spelen in de golven en genieten van het strand tot het ontdekken van de leukste attracties, spannende activiteiten en gezellige horecaspots – dé hotspots voor een onvergetelijk dagje weg delen we hier!

Zingen bij de Academy of Vocal Arts is súperleuk!

Dat zingen bij de Academy of Vocal Arts een gewéldige ervaring is voor je kind, lees je in dit toffe blog van de trotse moeder van Sam.

Naar Kooman’s Poppentheater in Den Haag!

Verscholen in Den Haag vind je het oudste poppentheater van Nederland: Kooman's Poppentheater. Blogmama Zi bezocht het samen met haar dochtertje. Lees hier hun ervaring!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief