Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Gitaar- en pianoles

Leer piano en gitaar spelen van jazz tot popmuziek bij Mark Kramer in Podium NOORD.

Heb je altijd al piano of gitaar willen leren spelen? Leer het individueel op je eigen manier en tempo in Podium NOORD, van jazz tot popmuziek.

Pianolessen kun je volgen vanaf 6 jaar, gitaarlessen vanaf 8 jaar. De lessen worden gegeven door Mark Kramer en duren een half uur.

Heb je belangstelling? Stuur dan een email naar info@podiumnoord.nl

Voor meer informatie klik je op de roze button.

Tip: Je vindt op Kidsproof.nl nog véél meer leuke uittips! Of kijk bij onze zusjes: Kidsproofvakantie.nl voor de leukste overnachtingsadresjes in Nederland & Kidsproofplus.nl met eropuit-tips voor kinderen met een extra zorgbehoefte.

Podium NOORD

Ametisthorst 425

2593 HN Den Haag

Openingstijden Maandag vanaf 16 uur
Dinsdag 14 - 16 uur
Prijs €26,- per les van een half uur
Mail direct

Mail direct naar Podium NOORD

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Toon op kaart

Lijstjes voor Den Haag

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Informatiecentrum Binnenhof Renovatie

Ontdek de geheimen van het Binnenhof! Zet een VR-bril op, graaf virtueel naar schatten of speel een game.

Hart Beach Family Surf

Voor een actief gezinsuitje en lekker eten in de vakantie ben je bij Hart Beach aan het juiste adres!

Literatuurmuseum/Kinderboekenmuseum

Ben jij gek op boeken? Dan moet je echt een keer naar het Kinderboekenmuseum! Onze favoriet!
Reserveer

Ontdek het vernieuwde SEA LIFE Scheveningen

Ga op avontuur bij SEA LIFE Scheveningen en duik in een vernieuwde onderwaterwereld vol bijzondere dieren

Uitgelicht

Zomers genieten bij Kasteel de Haar

Zuiderzeemuseum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Hart Beach: surf, eten en heel veel fun voor kinderen en ouders!

Run to the sun bij Kidsproof favoriet en alleskunner Hart Beach Scheveningen!

Gratis sporten tijdens de Haagse Sportzomer

Pak je agenda erbij want de Haagse sportzomer is van start! Van 21 juni tot en met 21 september 2026 staat Den Haag in het teken van sport. Tijdens de Haagse Sportzomer zijn er door de hele stad gratis sportfestivals, sportclinics en topsportevenementen voor kinderen en gezinnen. Van BMX’en en voetbal tot beachvolleybal en rugby op het strand. Er is deze zomer zóveel leuks te doen!

De leukste uitjes met airco in en om Den Haag

Aaaah wat is het warm! Hittegolf! Wij zoeken graag fijne plekken op mét airco. Hieronder onze favorieten!

SEA LIFE Scheveningen: duik samen in een compleet nieuwe onderwaterwereld

Goed nieuws voor gezinnen! Vanaf dinsdag 14 juli opent het vernieuwde SEA LIFE Scheveningen opnieuw de deuren. En er is van alles te zien en te beleven. Van een spectaculaire onderwatertunnel tot interactieve ervaringen en nieuwe manieren om de oceaan te ontdekken.