Prinses Elsa kinderfeestje
Vier je partijtje met prinses Elsa voor een onvergetelijke dag! En misschien komt Olaf ook wel mee!
Ben je helemaal fan van Elsa en alles wat maar met Frozen te maken heeft? Geef dan een magisch kinderfeestje met een echte prinses Elsa!
Bij aankomst zingt Elsa natuurlijk “Laat het los” en doet een klein optreden. Vervolgens maakt Elsa samen met de jarige prinses of prins en alle vriendjes en vriendinnetjes er een onvergetelijk feestje van.
In overleg is het ook mogelijk om Anna of Olaf bij te boeken!
En dat is nog niet alles. Er zijn verschillende opties om het feest nog leuker te maken:
- Schminken
- Frozen glittertattoos
- Kroontjes knutselen
- Stoelendans
- Toverstafjes knutselen
- Kleurplaten kleuren
- Haren vlechten in een Elsa vlecht
- Handspiegels versieren (tegen meerprijs per stuk)
- Foto momenten voor alle kindjes
Voor meer info over prinses Elsa’s kinderfeestje vind je via de roze button of stuur een mailtje naar elsaprinsesje@gmail.com
Tip: de meest actuele uitjes en nieuwste voorstellingen voor kinderen vind je bij onze Kidsproof Uitagenda!
Prinses Elsa
Openingstijden
Op aanvraag en in overlegPrijs
Op aanvraag. Voor meer info neem contact op met Elsa: elsaprinsesje@gmail.comLaat even weten dat je via Kidsproof.nl komt
Lijstjes voor Den Haag
Meer inspiratie
Kinderfeestje bij EPICX Den Haag
Ga samen met je vriendjes op avontuur bij EPICX Den Haag. Action + Fun = een onvergetelijk feestje!
Sir Winston Fun & Games feestje
Een uitdagend en cool kinderfeestje? Vier dan je feestje bij Sir Winston Fun & Games met 3 locaties!
Feestje bij ’t Nestje
Binnenkort iets te vieren? Vier je kinderfeestje, babyshower en meer bij 't Nestje in Zoetermeer.Blogs & inspiratie
Alle blogs
Theaterschool Rabarber: spelen, maken, beleven!
In het hart van Den Haag is Theaterschool Rabarber dé plek waar kinderen en jongeren van 4 tot 21 jaar niet alleen de kunst van het theater leren, maar ook zichzelf ontdekken en ontwikkelen. Meld je kind NU aan en schitter op het podium.
Naar Kooman’s Poppentheater in Den Haag!
Verscholen in Den Haag vind je het oudste poppentheater van Nederland: Kooman's Poppentheater. Blogmama Zi bezocht het samen met haar dochtertje. Lees hier hun ervaring!
3 gezinsvriendelijke hotels voor de voorjaarsvakantie bij Bilderberg
De voorjaarsvakantie is hét moment om samen met het gezin eropuit te trekken en quality time te beleven. Of je nu wilt genieten van de rust in de natuur of juist lekker op pad wilt, bij de familievriendelijke hotels van Bilderberg vind je het.