
Musical Summer School
Bij theaterschool Rabarber zet je iedere zomer samen een fantastische voorstelling neer!
In de eerste weken van de zomervakantie kun je bij Theaterschool Rabarber deelnemen aan de Musical Summer School.
Van maandag tot en met vrijdag werk je aan materiaal (spel, zang en dans) uit een bestaande musical. Hiermee werk je toe naar een presentatie die je op vrijdagavond speelt voor familie en vrienden in Theater Merlijn op Rabarber.
Samen werk je aan het ontwikkelen van je talenten, het ontdekken van nieuwe vaardigheden en het bouwen van vriendschappen waar je nog lang na de zomer plezier van hebt. Er start in 2025 een klas op 21 juli én op 28juli, zodat je zelf kunt kiezen welke datum het beste uitkomt deze zomer!
De Musical Summerschool is voor kids van 8 t/m 13 jaar.
Klik door via de roze button en meld je aan!
Tip: wist je dat Kidsproof je ook via Facebook op de hoogte houdt van leuke activiteiten bij jou in de buurt? Like onze pagina nu en mis niets!
Rabarber
Bilderdijkstraat 35
2513 CM Den Haag
Openingstijden
Musical Summer School (week 1: 21-25 juli 2025), Musical Summer School (week 2: 28 juli-1 augustus 2025)Prijs
Totaalprijs € 475,-Toon op kaart
Meer inspiratie


Leth’s Dance Zomerkamp
Gaaf zomerkamp vol dans, theater, muziek, zingen en meer van Lonneke van Leth Dance in Den Haag! 4-11 jr
Hart Beach Surfcamp 6+
Beleef met de Hart Beach Quiksilver Surf & Beach Camps een supertof surfcamp in de schoolvakanties!
Vakantie voetbalkamp
Twee of drie dagen samen voetballen en plezier maken bij de Haagse Voetbal Academie!Blogs & inspiratie
Alle blogs
8 x Spelen met water in een leuke waterspeeltuin en om Den Haag!
Een speeltuin is altijd leuk. En helemaal als je er ook lekker met water kunt spelen! Daarom deze 8 waterspeeltuinen in de regio Den Haag voor urenlang speelplezier!
Met korting naar World of Dinos in Rotterdam!
Kidsproof actie! Koop tickets met 25% korting voor World of Dinos in Rotterdam. Wroah, mooie deal! Geweldig gezinsuitje in de Van Nelle Fabriek in Rotterdam.
Zomeruitjes in Zuid-Holland
Vier de zomervakantie met leuke uitjes in Zuid-Holland! Van frietbaden en luchtkussenparken tot koninklijke stallen, dino’s, speurtochten en zomerkampen. Zet je favorieten in je agenda en geniet met je kinderen van een zomer vol fijne herinneringen.