La Scala
Heerlijke pizza's en pasta's eet je bij Ristorante Pizzeria La Scala in Wassenaar. Buon appetito!
Ben je ook zo dol op Italiaans eten? Kom dan zeker eens naar Ristorante Pizzeria La Scala in Wassenaar.
Middenin het in dorp aan het pittoreske plein vind je dit typisch Italiaanse restaurant waar ze heerlijke gerechten serveren. Lekkere bruschetta, carpaccio, pizza’s en pasta’s waar je je vingers bij aflikt.
Benieuwd naar wat je er precies kunt eten? Klik dan op de roze button om naar de website te gaan. Hier vind je ook de menukaart.
Tip: meer leuke en kindvriendelijke restaurantjes vind je in onze categorie Uit Eten.
Tip: wist je dat je bij Ristorante Pizzeria La Scala ook je kinderfeestje kunt vieren? Maak je eigen pizza!
Ristorante Pizzeria La Scala
Plein 13
2242 KB Wassenaar
Openingstijden
Dinsdag t/m zondag van 17.00 tot 22.00 uurToon op kaart
Meer inspiratie
BijEssie kidscafé Delft
BijEssie speel- & ontdek café in Delft, wat een fijne plek!
Nieuwsbrief tips Den Haag!
Wil jij de leukste tips voor de schoolvakanties ontvangen? Schrijf je in voor de Kidsproof nieuwsbrief!
Eetcafé Zout
Geweldig eetcafé met kinderen aan de kust, met animatie, (water-) speeltuin en heerlijk eten!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Een kijkje achter de schermen van de Tweede Kamer? Dit gezinsuitje is verrassend leuk!
Een bezoek aan de Tweede Kamer klinkt misschien niet direct als een uitje waar kinderen enthousiast van worden. Blogmoeder Zi durfde het toch aan met dochter Emily en werden tijdens de Familierondleiding van ProDemos compleet verrast! Met een jonge sympathieke gids, interactieve opdrachten en een kijkje achter de schermen ontdekten we samen hoe de politiek in Nederland werkt. De kinderen hingen werkelijk aan de lippen van de gids.
LEGOLAND® Discovery Centre daar wil je naartoe!
Jippie! We gaan met 3 enthousiaste kidsreporters naar LEGOLAND® Discovery Centre Scheveningen! Dat gebouw op de boulevard van Scheveningen waar die toffe giraffe Gigi voor staat.... Wat een geweldig kleurrijk LEGO® speelparadijs voor kinderen!
Leren over water & natuur met de klas bij Dunea in Meijendel
Voor basisschoolklassen zijn er leuke programma's en gastlessen in de duinen van Meijendel en gewoon in de klas. Bekijk hier het aanbod van Dunea en maak met de klas kennis met natuur, drinkwater en het duingebied Meijendel!