Rondvaart Zoetermeer
Met een rondvaart beleef je het polderlandschap op zijn best. En extra tof, de speciale Spelevaart!
Stichting Rondvaart Zoetermeer neemt je mee op de mooiste vaarten door het polderlandschap tussen Zoetermeer, Den Haag en Leiden!
Elk vaarseizoen kun je meevaren met verschillende soorten vaarten, met op woensdagmiddag een speciale kindervaarroute: de Spelevaart. Deze gezellige vaart duurt 1 uur die ideaal is voor kinderen en ook superleuk is voor het vieren van een kinderverjaardag.
Onderweg zijn er ook kleurboekjes en kleurtjes voor de kinderen aan boord. De gids vertelt je tussendoor mooie verhalen over de omgeving.
De Poldervaart duurt twee uur. Met deze vaart kun je naar Vlietland en terug, maar je kunt ook met je fiets opstappen bij ’t Geertje en in Vlietland verder met je fietstocht.
Rondvaart Zoetermeer verzorgt elke rondvaart vanaf boerderij ‘t Geertje. Het vaarseizoen is ingedeeld in een voor- en naseizoen in de lente en herfst en het hoofdseizoen in de zomer. De prijzen zijn hierop aangepast.
Ook een goed idee voor een familiedag!
Voor meer info klik je op de roze button.
Tip: Schrijf je nu in voor onze gratis Nieuwsbrief en blijf op de hoogte van leuke activiteiten bij jou in de buurt!
Rondvaart Zoetermeer
Geerweg 7
2381 LT Zoeterwoude
Openingstijden
Spelevaart:Voor- en naseizoen 2019 (13 april t/m 30 juni /2 september t/m 27 oktober).
Afvaarten elke woensdag om 14.00 uur.
Hoogseizoen 2019 (1 juli t/m 1 september).
Afvaarten elke woensdag om 13.30 uur en om 15.00 uur.
Meer info vind je op de website, via de roze button
Prijs
Spelevaart:Voor- en naseizoen 2019 (13 april t/m 30 juni /2 september t/m 27 oktober).
Volwassene € 6,- p/p
Kind tot 13 jaar € 4,- p/p
Familie-ticket € 16,-
Hoogseizoen 2019 (1 juli t/m 1 september).
Volwassene € 8,- p/p
Kind tot 13 jaar 5,- p/p
Familie-ticket € 21,-
Voor meer info klik op de roze button
Toon op kaart
Meer inspiratie
Herfstspeurtocht in Meijendel
Ga op avontuur in het prachtige Meijendel tijdens de herfstvakantie met deze Speurtocht van Dunea!
Beleef de herfst in Madurodam
Beleef volop avonturen in Madurodam! Attractiepark voor het hele gezin, activiteiten binnen en buiten.
Bounce Valley laat je stuiteren!
Bounce Valley heeft maar liefst 3 locaties in Zuid-Holland voor je feestje of uitje!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Ontdek het programma 2025/2026 van Amare voor gezinnen!
Welkom bij Amare, het culturele hart van Den Haag waar magie, muziek en avontuur samenkomen! Voor ouders met kinderen in de basisschoolleeftijd is Amare dé plek om samen theater, muziek en meer te beleven. Laat je inspireren door het aanbod en ontdek waarom een bezoek aan Amare een must is voor jouw gezin.
Met je kinderen naar het Residentie Orkest 2025/2026
Klassieke muziek met je kinderen? Dat kan perfect bij de familieconcerten van het Residentie Orkest. Van Sinterklaas tot Anne de Poes. Na de voorstellingen kunnen kinderen ook zélf aan de slag in de instrumententuin. Een bijzondere ervaring!
Griezelen met kids in Den Haag en omgeving
De leukste en spannendste Halloween-activiteiten voor kinderen in Den Haag, Zoetermeer en de regio.