Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Scouting Brigitta Valentijn

Unieke scoutinggroep in Den Haag zonder uniform. Wekelijks samenkomen voor avontuur en vriendschap!

De Brigitta Valentijn is een scoutinggroep waar je geen uniform hoeft te dragen. Gewoon, lekker in je eigen kleren wekelijks samenkomen voor leuke activiteiten.

Elke week is het weer anders. De ene week maak je een kampvuur waarop je brood bakt en doe je een bosspel. De andere week maak je een knutsel of een fotostrip en leer je houthakken. 

Naast de wekelijkse activiteiten worden er regelmatig bijzondere activiteiten georganiseerd als Grote Groeps Weekend, een Boerenkooltocht of een Pleebeksjow. Het absolute hoogtepunt van het jaar is het zomerkamp.

Ben je 5 jaar of ouder en benieuwd of het wat voor jou is? Kom dan gewoon een keertje kijken! (Vanaf 4,5 jaar mag je ook zeker een kijkje komen nemen). Je mag 3x gratis komen kijken voor je besluit lid te worden. Meer informatie vind je via de roze button.

Tip: wil je op de hoogte blijven van leuke activiteiten bij jou in de buurt? Schrijf je dan nu in voor onze gratis Nieuwsbrief!

Scouting Brigitta Valentijn

Wijndaelerweg 12

2554 BZ Den Haag

Prijs Vanaf €21,10
Mail direct

Mail direct naar Scouting Brigitta Valentijn

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Dansles voor kids en kleuters

Leuke danslessen bij Lonneke van Leth Dans! Kleuterdans, ballet, modern, hiphop en meer!

Academy of Vocal Arts

De Academy of Vocal Arts in Den Haag is dé zangschool voor kinderen van 3,5 tot 16 jaar in Nederland.
Reserveer

The Residents Stadsorkest

Ben jij gek op muziek? Speel dan mee met het Residentie Orkest op verschillende podia!

Goals4Kids

Goals4Kids is bewegen voor peuters en kleuters van 1,5 tot en met 6 jaar, geïnspireerd op voetbal!

Uitgelicht

Tip: Captain Fantastic is buitengewoon fantastisch!

Leuke activiteiten in het Mediamuseum in Hilversum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Springplezier voor het hele gezin bij Bounce Valley Delft

Op zoek naar een actief gezinsuitje in Delft waar jullie samen kunnen springen en lekker losgaan? Bounce Valley Delft is een groot indoor luchtkussenpark vol kleurrijke obstakels, glijbanen, nettenparcours en golf! Ideaal voor kinderen die hun energie kwijt willen én ouders die graag meedoen. Wij gingen langs en ontdekten waarom dit springpark zo geliefd is bij gezinnen in Den Haag en omgeving.

Het Lentekriebels Festival 2026 in Den Haag

In de voorjaarsvakantie is het weer feest voor theaterliefhebbers! Tijdens het Lentekriebels Festival zie je de mooiste voorjaarsvakantie voorstellingen in Theater a/h Spui en de Koninklijke Schouwburg. Ook leuke activiteiten!

Tip: Captain Fantastic is buitengewoon fantastisch!

Wat gebeurt er als je je kinderen opvoedt zonder schermen, zonder school en zonder regels? Wij waren bij de première van Captain Fantastic. Deze muzikale familievoorstelling van HNTjong en Het Nationale Theater zet je aan het denken. Over opvoeden. Over vrijheid. En over wat écht belangrijk is. Goed nieuws: vanaf nu tourt Captain Fantastic door heel Nederland. Ontdek waar ze spelen en stap samen dit buitengewone avontuur in.

Maak je eigen Maurits(vogel)huis deze voorjaarsvakantie.

In het Mauritshuis staat alles in het teken van vogels, kunst en zelf (vogelhuisjes) maken. Ga op pad met Maurits Muis en de vreemde vogels of doe een speurtocht. Perfect voor een leuk uitje met de kinderen, midden in de stad.