Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Scouting Damherten

Scouting Damherten is een gemengde landscouting in Leidschendam. Met iedere week leuke activiteiten!

In Leidschendam vind je Scouting Damherten. Een gezellige scouting waar iedereen elkaar kent. 

Wekelijks organiseren zij voor hun leden activiteiten die uiteen lopen van spannende bosspellen tot knutselen en van knopen maken tot boeven vangen.

Ben je benieuwd of Scouting Damherten iets voor jou is? Je mag gratis 3x komen kijken. Meer informatie vind je via de roze button.

Tip: wist je dat Kidsproof je ook via Facebook op de hoogte houdt van leuke activiteiten bij jou in de buurt? Like onze pagina nu en mis niets!

Scouting Damherten

Van Ruysdaellaan 3D

2264 TK Leidschendam

Openingstijden Zie website voor de tijden van de verschillende groepen.
Toon op kaart

Lijstjes voor Den Haag

Meer inspiratie

Academy of Vocal Arts

De Academy of Vocal Arts in Den Haag is dé zangschool voor kinderen van 3,5 tot 16 jaar in Nederland.
Reserveer

Goals4Kids

Goals4Kids is bewegen voor peuters en kleuters van 1,5 tot en met 6 jaar, geïnspireerd op voetbal!

The Residents Stadsorkest

Ben jij gek op muziek? Speel dan mee met het Residentie Orkest op verschillende podia!

Dansles voor kids en kleuters

Leuke danslessen bij Lonneke van Leth Dans! Kleuterdans, ballet, modern, hiphop en meer!

Uitgelicht

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Naar Kooman’s Poppentheater in Den Haag!

Verscholen in Den Haag vind je het oudste poppentheater van Nederland: Kooman's Poppentheater. Blogmama Zi bezocht het samen met haar dochtertje. Lees hier hun ervaring!

Zingen bij de Academy of Vocal Arts is súperleuk!

Dat zingen bij de Academy of Vocal Arts een gewéldige ervaring is voor je kind, lees je in dit toffe blog van de trotse moeder van Sam.

Theaterschool Rabarber: spelen, maken, beleven!

In het hart van Den Haag is Theaterschool Rabarber dé plek waar kinderen en jongeren van 4 tot 21 jaar niet alleen de kunst van het theater leren, maar ook zichzelf ontdekken en ontwikkelen. Meld je kind NU aan en schitter op het podium.

3 gezinsvriendelijke hotels voor de voorjaarsvakantie bij Bilderberg

De voorjaarsvakantie is hét moment om samen met het gezin eropuit te trekken en quality time te beleven. Of je nu wilt genieten van de rust in de natuur of juist lekker op pad wilt, bij de familievriendelijke hotels van Bilderberg vind je het.